کد خبر : 54619

هافبک استقلال گفت: فرزاد حاتمی عمدی نداشت. او با سرعت سمت من آمد و نتوانست خودش را کنترل کند. فکر نمی‌کنم این مسئله چندان بزرگ باشد

به گزارش خبرورزشی، در دقایق پایانی بازی استقلال برابر پیکان اتفاق تلخی رخ داد، جایی که کتف مسعود ریگی در برخورد با فرزاد حاتمی در رفت و هافبک آبی‌ها با آمبولانس به بیمارستان منتقل شد. بعد از این اتفاق اینطور عنوان شد که ریگی با مصدومیت شدید روبه‌رو شده و نمی تواند برای مدت طولانی برای استقلال بازی کند.

با این حال ریگی با تکذیب این خبر گفت: مصدومیت من چندان جدی نیست و خدا را شکر همه چیز به خیر گذشت. وقتی از زمین بیرون آمدم پزشکان تیم نتوانستند کتف من را جا بیندازند و به همین دلیل هم فوری به بیمارستان منتقل شدم.

ریگی ادامه داد: خوشبختانه پزشکان تیم خیلی زود کتف من را جا انداختند و مشکلی وجود ندارد. همانطور که گفتم همه چیز به خیر گذشت و به زودی می‌توانم در تمرین استقلال شرکت کنم.

هافبک استقلال در مورد اینکه گفته شد حاتمی او را از عمد زده است گفت: فکر نمی‌کنم و بنده خدا فرزاد عمدی نداشت. او با سرعت سمت من آمد و نتوانست خودش را کنترل کند. فکر نمی‌کنم این مسئله چندان بزرگ باشد و در فوتبال اینگونه برخوردها پیش می‌آید.

ریگی در پایان صحبت‌های خود گفت: بعد از بازی بچه‌ها به من گفتند که حاتمی قصد عذرخواهی داشت ولی خب من در بیمارستان بودم. باز هم می‌گویم مشکل خاصی وجود ندارد و همه چیز به خیر گذشت. انشاالله بتوانم در بازی‌های بعدی به استقلال کمک کنم.

مصدومیت مسعود ریگی

 

 
 
 

 

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها