کد خبر : 54559

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس گفت: استقلال، تراکتور، سپاهان یا هر تیم دیگری هم اگر به فینال آسیا برسند، باز وظیفه فدراسیون و متولیان فوتبال بود که به نماینده ایران کمک کنند.

به گزارش خبرورزشی، پرویز مظلومی، سرپرست استقلال به تازگی در اظهار نظری اعلام کرده قبل از دربی باید بازی معوقه پرسپولیس و سپاهان برگزار شود و زیر بار این موضوع که آنها بدون بازی با سپاهان در هفته هشتم و دربی حاضر شوند، نخواهند رفت. مظلومی در این خصوص گفته است: «این یک بازی سنگین است که می‌تواند روی بازی دربی تأثیرگذار باشد و نمی‌شود پرسپولیس بدون بازی مقابل سپاهان در هفته هفتم، بازی هفته هشتم را برگزار کند.

ما منتظر می‌مانیم پرسپولیس ابتدا با سپاهان بازی کند تا بعد دربی برگزار شود.» مرتضی فنونی‌زاده پیشکسوت پرسپولیس اما به این صحبت‌های سرپرست تیم استقلال واکنش نشان داد و... 

خبر دارید که مبلغی حدود ۳۰ میلیارد تومان توسط جعفر سمیعی مدیرعامل جدید باشگاه پرسپولیس درآمدزایی شده است؟

خبر خوبی است و امیدوارم مشکلات مالی این تیم به حداقل برسد. پرسپولیس در حال حاضر نماینده فوتبال ایران در لیگ قهرمانان آسیاست اما به نظر می‌رسد برخی‌ها از این موضوع خوشحال نباشند!

منظور شما چه کسانی است؟

ببینید این روزها به جای کمک به پرسپولیس صحبت‌هایی شنیده می‌شود که جالب نیست. به طور مثال آقای پرویز مظلومی که پیشکسوت ماست، حرف‌هایی زده که دخالت در کار سازمان لیگ و فدراسیون فوتبال است.

اینکه قبل از برگزاری بازی هفته هفتم پرسپولیس و سپاهان، استقلال در دربی حاضر نمی‌شود؟

بله، آخر این حرف‌ها چه دلیل موجهی دارد؟!

منظور سرپرست تیم استقلال این است که بازی با سپاهان مسابقه سنگینی برای پرسپولیس محسوب می‌شود. اگر هفته هفتم قبل از دربی برگزار شود، پرسپولیس مقابل سپاهان باید بازی کند و بعد به مصاف استقلال برود. این حرف هم اگر به عمق آن توجه کنیم، شاید منطقی باشد. نیست؟

نه نیست! ما نمی‌توانیم برای سازمان لیگ یا فدراسیون فوتبال تعیین تکلیف کنیم.

به هر حال یک بازی پرسپولیس هم در آستانه لیگ قهرمانان و به خواست این باشگاه به تعویق افتاده است.

ببینید پرسپولیس نماینده شایسته ایران در لیگ قهرمانان آسیاست. سال‌هاست فوتبال ایران نتوانسته است قهرمان لیگ قهرمانان آسیا شود و این بار در قطر تکلیف جام مشخص می‌شود. این حداقل کاری است که می‌شد برای نماینده ایران کرد. استقلال، تراکتور، سپاهان یا هر تیم دیگری هم اگر به فینال آسیا برسند، باز وظیفه فدراسیون و متولیان فوتبال بود که به نماینده ایران کمک کنند.

از نظر شما فینال لیگ قهرمانان آسیا مهم‌تر است یا دربی و بازی با استقلال؟

در حال حاضر برای ما پرسپولیسی‌ها فینال لیگ قهرمانان آسیا به مراتب مهم‌تر از دربی است.

 

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها