کد خبر : 54510

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در خصوص دیدار با شهر خودرو صحبت کرد.

به گزارش باشگاه خبرنگاران، یحیی گل‌محمدی، سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس پس از پیروزی تیمش مقابل شهر خودرو اظهار داشت: ابتدا درگذشت دیگو ماردونا را تسلیت می‌گویم و نبودش در فوتبال احساس می‌شود و امیدوارم روحش در آرامش باشد.

او افزود: بازی خیلی خوبی را از ۲ تیم شاهد بودیم و هر ۲ دنبال فوتبال بازی کردن بودند. قابل پیش‌بینی بود که بازی خوبی از آب دربیاید و موقعیت‌های زیادی کسب کردیم و توانستیم سه گل بزنیم. بازیکنان تلاش زیادی کردند و مزد زحماتشان را هم گرفتند. امیدوارم این روند را ادامه دهیم و در نهایت هم در آسیا قهرمان شویم.

وی در خصوص ادعای نوازی مبنی بر اینکه تکل سرلک اخراج داشت بیان کرد: قضاوت کرمانشاهی خوب بود و روی صحنه‌ها تسلط داشت. صحنه را دیدم و بازیکن ما واضح توپ را زد. هر ۲ بازیکن تکل زدند و ادعای مربی حریف درست نبود، اما از تیم داوری هم به خاطر قضاوت خوبش تشکر می‌کنم.

گل‌محمدی در مورد گل نزدن‌های آرمان رمضانی گفت: این بازیکن خیلی خوب کار کرد و روی هوا خیلی خوب توپ را به بازیکنان رساند. در تک به تک‌ها خوب کار نکرد، اما باید قبول کنیم او تلاش کرد که در موقعیت قرار بگیرد.

سرمربی پرسپولیس در خصوص چمن ورزشگاه آزادی نسبت به بازی با صنعت نفت عنوان کرد: زمین نسبت به بازی قبل خیلی بهتر شده بود. استقلال و پرسپولیس و تیم ملی این زمین را در اختیار دارند و باید دستخوش تغییرات می‌شد و فکر می‌کنم این چمن عمر خودش را کرده و حتما باید تغییرات اساسی در آن به وجود بیاید.

او تصریح کرد: در رختکن بودم و جعفر سمیعی را ندیدم، ولی از حضور او تشکر می‌کنم. باشگاه پرداختی خوبی به بازیکنان بابت سال قبل داشت و مدیریت در تلاش هستند که این مسائل را حل کنند.

گل محمدی در پایان بابت تمدید قراردادش گفت: خدا را شکر می‌کنم که می‌توانم در خدمت پرسپولیس باشم. روز گذشته یک روز به یاد ماندنی برای من بود و از اعتماد باشگاه و هواداران تشکر می‌کنم.

 

 

ارسال نظر

دیگر رسانه ها