کد خبر : 54484

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس برای پرداخت مطالبات بازیکنان ۳۰ میلیارد تومان به این باشگاه تزریق کرده است.

به گزارش فارس، چندی قبل بازیکنان تیم پرسپولیس نسبت به پرداخت نشدن مطالبات فصل گذشته، آپشن های قرارداد و پاداشهای فصل پیش گلایه مند شده بودند و در جلسات تمرینی این گلایه را به گوش یحیی گل محمدی سرمربی خود رسانده بودند.

جعفر سمیعی مدیرعامل پرسپولیس با علم به این موضوع به دنبال درآمدزایی بود تا بتواند بخشی از مطالبات بازیکنان را پرداخت کند. از سویی روی کمک های کارگزار هم نمی توانست حساب کند. با توجه به بدهی سنگینی که این باشگاه به برانکو داشته درآمدهای کارگزار پیش خور شده و به همین دلیل مدیرعامل سرخپوشان مجبور شد برای تامین منابع مالی سراغ گزینه های دیگری برود و سرانجام روز گذشته این رایزنی ها نتیجه داد.

او روز گذشته توانست ۳۰ میلیارد تومان به حساب باشگاه تزریق کند. این پول صرف پرداخت مطالبات فصل گذشته، آپشن های باقی مانده، پاداش ها و بخشی از مطالبات فصل جدید شده است. 

سمیعی با توجه به تعهداتی که باشگاه از فصل گذشته به بازیکنان داشته این پرداختی ها را در اولویت قرارداده تا بازیکنان طلبی از این بابت نداشته باشند. همچنین در پرداخت پاداش ها نیز با وجودی که خودش تعهدی نسبت به پرداخت آنها نداشته اما به دلیل قول و قرار مدیران گذشته به بازیکنان این مطالبات را نیز پرداخت کرده است.

 

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها