کد خبر : 54196

مدیرعامل شرکت فولاد خوزستان و رئیس هیئت مدیره این باشگاه به اتفاقات بعد از دیدار مقابل استقلال واکنش نشان داد.

به گزارش تسنیم، علی محمدی درباره اظهارات احمد مددی سرپرست باشگاه استقلال در برنامه فوتبال برتر گفت: با همه احترامی که برای مجموعه باشگاه استقلال و هواداران فهیم این تیم قائل هستم اما باید اشاره کنم سرپرست این باشگاه صحبت‌هایی را به میان آورد که مصداق بارز دخالت در امور باشگاه فولاد خوزستان بود. ایشان از اینکه چرا باشگاه فولاد یک مدیر اصفهانی را وارد مجموعه‌اش کرده حرف زد و این موضوع برای من جای تعجب دارد.  

وی تاکید کرد: سعید آذری یک فرد با تجربه در مدیریت و ورزش است که به جز اصفهان و اهواز در شهرهای دیگری هم کار کرده و جزو مدیران موفق فوتبال بوده است. فولاد با حضور وی و البته تلاش کادر فنی و بازیکنان بعد از سال‌ها در بین سه تیم برتر لیگ برتر قرار گرفت و نمی‌توان منکر  نقش پررنگ مدیریت آقای آذری در این موفقیت‌ها شد. امسال تیم بدون حاشیه برنامه‌ریزی خوبی داشته و همه نفرات مورد نیاز حفظ شده‌اند و فولاد به خوبی برای فصل جدید تقویت شده است. از مدیریت آقای آذری در فولاد کاملا راضی هستیم و اجازه دخالت به هیچ فردی را نمی‌دهیم.  

رئیس هیئت مدیره باشگاه فولاد خوزستان با اشاره به اتفاقات و حواشی دیدار فولاد و استقلال عنوان کرد: متاسفانه بعد از این بازی اتفاقات تلخی از سوی برخی اعضای استقلال رخ داده ولی باشگاه استقلال به جای اینکه راه حلی برای کم شدن حاشیه داشته باشد به دنبال این بود که حاشیه‌ها مدام بیشتر شود تا هدف‌شان را دنبال کنند. در هر بازی ممکن است حواشی ایجاد شود ولی باشگاه استقلال بعد از شکست در اهواز به دنبال این بود که عقب‌ماندگی و نقص‌هایش را با موج‌سواری و دامن زدن به حواشی پنهان کند. 

مدیرعامل شرکت فولاد خوزستان گفت: استقلالی‌ها به دنبال این بودند که کسی متوجه ضعف‌شان در همه حوزه‌ها از جمله نقل و انتقالات و بدهی‌ها نشود و برای همین فولاد را به حاشیه بردند و تمرکز تیم ما را بهم ریختند. اینکه سرپرست باشگاه استقلال درباره چرایی انتخاب سعید آذری به عنوان مدیرعامل فولاد صحبت می‌کند مصداق بارز دخالت است و نشان می‌دهد او چیزی از دنیای فوتبال حرفه‌ای نمی‌داند. مگر آقای عبدالرضا موسوی که در باشگاه استقلال حضور داشته یک فرد خوزستانی نبوده یا محمود فکری اهل مازندران نیست؟

محمدی خاطرنشان کرد: باشگاه استقلال بارها مربی از خارج از کشور آورده؛ مگر کسی تاکنون در این زمینه دخالت کرده که الان شما در امور داخلی باشگاه فولاد با این لحن بد و دور از ادب دخالت می‌کنید؟ ادبیاتی که سرپرست باشگاه استقلال به کار برده دور از شأن یک مقام رسمی باشگاه است و به جای اینکه به دنبال برطرف شدن مشکل باشد در برنامه تلویزیونی به دنبال پیاده‌سازی اهدافی دیگر بوده است. 

محمدی با بیان اینکه «فولاد خوزستان یک باشگاه خصوصی است و ما اجازه دخالت به هیچ‌کس را نمی‌دهیم» اظهار داشت: سرپرست باشگاه استقلال صحبت‌هایی کرده که باید به آن خندید. در استقلال بزرگانی چون منصور پورحیدری و ناصر حجازی حضور داشته‌اند و هنوز هم این باشگاه بزرگ و پرهوادار بزرگان و پیشکسوتان با دانش و با اخلاقی دارد اما با این روند متاسفانه راه به جایی نخواهد برد. استقلال مسیر خوبی را طی نمی‌کند و ادامه این روند چیزی به جز آسیب رساندن به خود و دیگران ندارد. اگر نمی‌توانید استقلال را اداره کنید، فولاد این آمادگی را دارد که به این باشگاه کمک و آن را مدیریت کند

 

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها