کد خبر : 54152

سرپرست باشگاه استقلال:

سرپرست مدیرعاملی باشگاه استقلال درباره اتفاقات دیدار این تیم مقابل فولاد توضیحاتی را بیان کرد.

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، احمد مددی، سرپرست مدیرعاملی باشگاه استقلال گفت: اتفاقات دیدار استقلال - فولاد، یک سناریوسازی از طرف باشگاه فولاد بود. بابت این موضوع متاسف هستیم.

سرپرست باشگاه استقلال درباره اتفاقات دیدار این تیم مقابل فولاد خوزستان تصریح کرد: برای اتفاقاتی که افتاد متاسفم. این سناریو از طرف باشگاه فولاد و کسانی که اطراف این تیم فعالیت می‌کنند، رخ داد. صحنه‌های کوچکی از تلویزیون پخش شد. بسیاری از بداخلاقی‌ها از سمت فولاد رقم خورد. ما مستندات خود را جمع کرده‌ایم و تحویل مراجع ذی‌ربط می‌دهیم.

مددی گفت: جلسه کمیته انضباطی دیاباته در فضای دوستانه‌ای برگزار شد و رأی آن هفته آینده صادر می‌شود. او هیچ مشکلی برای بازی مقابل ماشین سازی ندارد.

او در خصوص انتخاب ناصر فریاد شیران به عنوان مدیر آکادمی باشگاه استقلال گفت: بعد از جلسه‌ای که در باشگاه استقلال با حضور جمعی از پیشکسوتان محترم داشتیم، ناصر فریاد شیران به عنوان مدیر آکادمی باشگاه استقلال معرفی شد.

مددی ادامه داد: فریاد شیران سابقه مدیریت در آکادمی باشگاه استقلال را دارد. او وظیفه دارد که با تعامل با پیشکسوتان و به ویژه کادر‌های فنی باشگاه استقلال بازیکنان خوبی را در آینده تحویل تیم بزرگسالان دهد.

سرپرست باشگاه استقلال درباره مشکلات زمین تمرین آبی‌ها بیان کرد: بعد از جلسه‌های خوبی که با مدیران شرکت ملی نفت ایران برگزار کردیم قرار شد تا در یکی - ۲ روز آینده زمین نفت تهرانسر در اختیار باشگاه استقلال قرار بگیرد. ما در همین رابطه قراردادی را تنظیم کرده و پس از پرداخت پول تمرینات خود را در زمین نفت پیگیری می‌کنیم.

او درباره بازگشت دیاباته به تمرین استقلال هم گفت: بعد از جلسه انضباطی که با حضور شیخ دیاباته داشتیم او توانست مجوز حضور در تمرینات را پیدا کند. با توجه به مستندات و اظهاراتی که این بازیکن در جلسه کمیته انضباطی داشت قرار بر این شد که رای انضباطی این بازیکن هفته آینده صادر و اعلام شود، اما او مشکلی برای حضور در تمرینات ندارد.

 

 

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها