کد خبر : 54089

جمعه‌شب در شرایطی که بازیکنان پرسپولیس برای بازی با نفت آبادان به اردو می‌رفتند، خبر رسید امید عالیشاه به‌دلایل انضباطی از فهرست ۱۸ نفره سرخپوشان خط خورده است.

به گزارش روزنامه گل، در شبکه‌های اجتماعی حتی بحث درگیری لفظی او با یحیی گل‌محمدی، سرمربی سرخپوشان هم به میان آمد.

گویا عالیشاه که فهمیده بود در بازی با نفت آبادان هم مثل مسابقه قبلی باید روی نیمکت بنشیند، به این موضوع اعتراض کرده و کار بالا گرفته است. در نتیجه عالیشاه خط خورده و حالا در کمیته انضباطی باشگاه باید پاسخگو باشد.

این یک قصه تکراری در پرسپولیس است که بارها و بارها اتفاق افتاده و ظاهرا پایانی ندارد. عالیشاه ۲۸ ساله درحال‌حاضر کاپیتان دوم پرسپولیس است. این بازیکن از زمان برانکو به نیمکت‌نشینی اعتراض داشت و این داستان را به دوران گابریل کالدرون هم کشاند. حالا اما در دوران یحیی گل‌محمدی هم همین داستان تکرار شده تا روشن شود مشکل از خود این بازیکن است.

نکته تامل‌برانگیز هم اینجاست که او کماکان از این داستان درس نمی‌گیرد و با رها کردن حاشیه، سراغ «متن» نمی‌رود. به هر حال پرسپولیس با بحران بازیکن در فاز هجومی مواجه است و مخصوصا در فینال لیگ قهرمانان آسیا‌ دست کادرفنی به‌خاطر غیبت بازیکنانی مثل عیسی آل‌کثیر، وحید امیری و پهلوان بسته است. در این شرایط اگر قرار باشد یکی از کاپیتان‌های تیم هم‌ ساز ناکوک بزند، وضع بدتر خواهد شد. راستی وقتی شرایط «بزرگ‌تر» تیم این است، از جوان‌ها چه توقعی می‌توان داشت؟

 

 

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها