کد خبر : 53700

با شروع معاملات امروز بازار سهام در حالی که شاخص کل در ابتدای معاملات بیش از ۱/۵ درصد رشد کرد اما با ادامه روند معاملات و بازگشایی شپنا و تاپیکو عرضه در بازار سهام زیاد شد و شاخص کل در نهایت با صعود بیش از نیم درصد به کار خود پایان داد.

به گزارش تجارت‌نیوز، بعد از بازگشایی نمادهای تاپیکو و شپنا عرضه در بازار سهام زیاد شد و هر چند شاخص کل منفی نشد اما عقبگرد کرد و رشد شاخص کمتر از روز گذشته بود. روند بازار سهام فردا چگونه خواهد بود؟

مهدی رضایتی، کارشناس بازار سرمایه در رابطه با روند بازار فردا گفت: ارزش معاملات امروز بازار سهام خوب بود. رشد بازار اگرچه شارپی نیست اما به نظر می‌رسد که روند تعادلی به بازار بازگشته و این روند ادامه‌دار است. باید توجه کرد که روند تعادلی در بازار بهتر از رشد شارپی است، زیرا در روند تعادلی بازار سهام کف‌سازی می‌کند و برای رشد آماده می‌شود.

این کارشناس درباره روند بازار فردا هم گفت: پیش‌بینی می‌شود که بازار فردا هم متعادل باشد. البته احتمالا نوسان کوچکی وجود داشته باشد و بازار چندان درگیر صف فروش یا خرید نباشد.

این کارشناس در رابطه با ادامه روند بازار سهام گفت: روند بازار سهام نوسانی است و قیمت دلار، افزایش نرخ‌های جهانی و داخلی به نوعی به نفع بازار سهام است اما فعلا نمی‌شود زمان پایان روند نوسانی بازار سهام را پیش‌بینی کرد اما روند بازار در مجموع مثبت است.

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها