کد خبر : 53597

با تصمیم یحیی گل محمدی محمد انصاری که در لیست مازاد قرار داشت در پرسپولیس ماندنی شد.

به گزارش شهرآرانیوز، پرسپولیس که به دلیل جدایی شجاع خلیل زاده در خط دفاع با مشکل کمبود بازیکن روبروست در چند وقت اخیر به دنبال گزینه‌های مختلف برای این پست بود که ظاهراً هرکدام به دلایلی شرایط حضور در جمع شاگردان یحیی گل محمدی را نداشتند.

از همین رو طی آخرین تصمیم یحیی گل محمدی قرار بر این شد که محمد انصاری، مدافع سابق پرسپولیس که به علت مصدومیت رباط صلیبی از لیست یحیی گل محمدی برای فصل بیستم خارج شده بود، به جمع قرمز‌ها برگردد و در تمرینات حاضر شود.

گل محمدی، انصاری را در فهرست مازاد خود قرار داده بود و اعلام کرده بود نیازی به این بازیکن ندارد، ولی حالا در شرایط حال حاضر این تیم که نیاز مبرم به یک مدافع احساس می‌شود و با توجه به محدودیت‌هایی که در جذب بازیکن وجود دارد، سرمربی پرسپولیس با بازگشت انصاری به جمع بازیکنانش موافقت کرده است.

انصاری در این مدت با چند باشگاه لیگ برتری که خواهان به خدمت گرفتنش بودند وارد مذاکره شده بود، ولی با هیچکدام به توافق نهایی نرسید تا در نهایت زمینه بازگشتش به پرسپولیس فراهم شود.

بدین ترتیب به نظر می‌رسد دغدغه پرسپولیس در خط دفاع رفع شود و با حضور انصاری، جلال حسینی و کنعانی زادگان تا حد زیادی این تیم از جذب بازیکن جدید در پست دفاع بی نیاز شود.

لازم به ذکر است که انصاری علاوه بر دفاع میانی، توانایی بازی در پست دفاع چپ را هم دارد و نبود جانشین برای سعید آقایی با جدایی محمد نادری هم که دغدغه دیگر پرسپولیس بود تا حدی رفع می‌شود.

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها