کد خبر : 53306

حیدر سلیمانی کارشناس داوری فوتبال کشورمان معتقد است رضا عادل می‌توانست یک پنالتی برای استقلال بگیرد.

به گزارش خبرورزشی، حیدر سلیمانی در گفت‌وگویی درباره قضاوت رضا عادل در دیدار استقلال - مس رفسنجان گفت: تیم داوری در مجموع قضاوت خوبی داشت و آقای عادل دوندگی‌اش در زمین خوب بود. اخطارهایی او که به بازیکنان دو تیم داد، هم مشکلی نداشت.

وی ادامه داد: تنها سه اشتباه در قضاوت بود که البته این اشتباهات تأثیری در نتیجه بازی نداشت. در دقیقه ۱۵ و روی ضربه کرنر، خطایی روی آرش رضاوند در محوطه جریمه رخ داد که داور این صحنه را ندید و اگر دیده بود، اعلام پنالتی می‌کرد. در دقیقه ۷۹ هم کارت زردی به ارسلان مطهری نشان داد که دلیل آن تمارض بود، اما داور در دادن این کارت اشتباه کرد.

کارشناس داوری فوتبال کشورمان تأکید کرد: صحنه‌ای که منجر به دریافت کارت ارسلان مطهری شد، به این صورت بود که مدافع مس فشاری روی مهاجم استقلال آورد، اما این فشار آنقدری نبود که داور را مجاب به اعلام خطای پنالتی کند. با این حال زمین خوردن مهاجم استقلال هم تمارض نبود و داور نباید او را با کارت زرد جریمه می‌کرد و ادامه بازی تصمیم بهتری بود.

سلیمانی آخرین اشتباه داور را به ضرر مس رفسنجان دانست و گفت: یک هند در دقیقه ۸۹ پشت محوطه مس رفسنجان به ضرر این تیم گرفته شد که این تصمیم هم اشتباه بود، چون توپ ابتدا به بدن بازیکن برخورد کرد.

 

ارسال نظر

دیگر رسانه ها