کد خبر : 53210

سرمربی تیم فوتبال سایپا گفت: ما تیم جوانی هستیم و امسال هم جوان‌های خوبی را در لیگ بازی می‌دهیم.

به گزارش خبرورزشی، ابراهیم صادقی در نشست خبری پیش از دیدار تیمش مقابل پرسپولیس اظهار داشت: ما یکد هفته قبل آماده شروع مسابقات بودیم ولی نمی‌دانم به چه علت مسابقات برگزار نشد. اگر بحث کرونا باشد، الان تعداد فوتی‌ها بیشتر است. این برنامه‌ریزی مثل پارسال برای کسانی که تمرینات را زود شروع کرده‌اند، خوب نیست. امسال می‌خواهیم قدرتمند تر شروع کنیم. ما تیم جوانی هستیم و امسال هم جوان‌های خوبی را در لیگ بازی می‌دهیم. این مسئله برای باشگاه سایپا جای افتخار دارد.

وی افزود: حتما بازی محکمی مقابل تیم بزرگ پرسپولیس انجام می‌دهیم. بابت نتایج اخیرشان یعنی ۴ دوره قهرمانی و صعود به فینال تبریک می‌گوییم ولی حریف دست و پا بسته‌ای نیستیم.

سرمربی تیم فوتبال سایپا در واکنش به این سؤال که پرسپولیس به نسبت فصل گذشته چند بازیکن شاخص خود را از دست داده است، گفت: به نظرم، پرسپولیس قوی‌تر شده است، چون چند بازیکن خوب به این تیم اضافه شده‌اند. پرسپولیس همیشه خوب بوده و شرایط‌شان بهتر هم شده است.

صادقی در رابطه با جدایی چند بازیکن از تیمش تصریح کرد: این بازیکنان تصمیم گرفتند به تیم‌های دیگر بروند و برای آنها آرزوی موفقیت می‌کنیم. هدف ما این بود که اسکله تیم را حفظ کرده و چند بازیکن اضافه کنیم که متأسفانه چند بازیکن جدا شدند، چرا که مبالغ قراردادشان آنقدر بالا بود که باشگاه توان پرداخت آن را نداشت. با این حال، خیلی به تیم‌مان امیدواریم، چون بازیکنان جوان خوبی داریم. بازیکنان جوان باید قدر این فرصت را دانند و طوری کار کنند که راه برای هم‌نسل‌های‌شان باز شود.

وی در مورد اینکه سایپا بازیکنان با تجربه‌ای چون روزبه شاه‌علی‌دوست را نیز از دست داده است، گفت: چند بازیکن با تجربه جدا شده‌اند، اما بازیکنان جایگزین داریم و در این زمینه مشکلی نداریم.

سرمربی تیم فوتبال سایپا در پایان در خصوص برگزاری بازی در ورزشگاه دستگردی تاکید کرد: دستگردی ورزشگاه خانگی سایپا بوده و حق طبیعی ما است که بازی آنجا برگزار شود. از نهادهایی که باعث شدند این اتفاق بیفتد، تشکر می‌کنیم. به نظرم، باید هم بازی در این ورزشگاه برگزار می‌شد.

 

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها