کد خبر : 53011

باشگاه پرسپولیس تنها ۱۱ روز برای پرداخت طلب مربی بدنساز سابق خود زمان دارد در غیر این صورت با جرائمی رو به رو می‌شود.

به گزارش خبرورزشی، پنجره نقل و انتقالات باشگاه پرسپولیس پس از تسویه مطالبات برانکو ایوانکوویچ باز شد اما به نظر می رسد پرونده مربوط به یکی دیگر از طلبکاران خارجی این باشگاه در روزهای آتی بار دیگر دردسرهایی را برای سرخ پوشان ایجاد خواهد کرد.

پرسپولیس اواسط تابستان طبق حکم کمیته وضعیت فیفا به پرداخت طلب گابریل کالدرون و دو دستیارش محکوم شد. با این وجود این باشگاه بلافاصله اعتراضی را درباره پرونده سرمربی آرژانتینی و دستیار اسپانیایی وی یعنی خواکین در دادگاه CAS مطرح کرد.

دادگاه حکمیت ورزش اکنون برای پرونده این دو مربی و پرسپولیس داور تعیین کرده و قرار است در آینده این داور به اعتراض باشگاه ایرانی رسیدگی کند.

البته قرار شد مطالبات ۷۰ هزار و ۴۰۰ دلاری اینیگو، دیگر دستیار کالدرون خارج از رسیدگی پرونده وی در دادگاه CAS پرداخت شود. وکیل مربی بدنساز سابق پرسپولیس روز ۲۲ مهر با ارسال نامه ای به این باشگاه و اعلام شماره حساب درخواست کرد طلب وی تا ۲۲ آبان پرداخت شود.

اکنون حدود ۱۱ روز تا پایان فرصت پرسپولیس برای واریز مبلغ به این شماره حساب باقی مانده و اگر این اقدام انجام  نشود، وکیل اینیگو نامه ای را به فیفا ارسال کرده و ضمن اعلام پرداخت نشدن مطالبات موکل خود از فیفا درخواست اقدام های انضباطی علیه پرسپولیس می شود.

ظاهرا اگر باشگاه نتواند در مدت باقی مانده طلب اینیگو را تسویه کرده و این موضوع به اطلاع کمیته انضباطی فیفا برسد، باید بار دیگر شاهد جرائم و محرومیت هایی برای پرسپولیس باشیم.

 

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها