کد خبر : 52877

عبدیان، عضو هیئت مدیره باشگاه استقلال در خصوص وضعیت محمد نادری و مهدی مهدی پور توضیحاتی داد.

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، مهدی عبدیان عضو هیئت مدیره باشگاه استقلال در گفت‌وگو با سایت رسمی این باشگاه، درباره جدایی مهدی مهدی‌پور از تیم فوتبال استقلال تهران گفت: جدایی مهدی پور را قویا تکذیب می‌کنم.

وی افزود: باشگاه استقلال با نظر محمود فکری، مهدی پور را جذب کرده و تمام بازیکنان با نظر کادرفنی جذب یا تمدید می‌شوند و طبق آخرین صحبتی که من با فکری داشتم، تمایل به حفظ مهدی‌پور داشتند. انتشار چنین اخباری تنها به برهم خوردن تمرکز بازیکنان منجر می‌شود. قرارداد مهدی پور با استقلال سه ساله است. ما به او نیاز داریم و به هیچ وجه خبر منتشر شده صحت ندارد.

وی درباره وضعیت رضایت‌نامه محمد نادری و شایعاتی پیرامون رقم رضایت نامه این بازیکن هم بیان کرد: باشگاه کورتریک امروز رضایت نامه نادری را صادر کرد. در توافقی که با باشگاه کورتریک داشتیم، مقرر شد محمد نادری بازیکن با ارزش تیم فوتبال استقلال خودش مبلغ ۲۰۰ هزار دلار را در ۴ قسط به این باشگاه بلژیکی پرداخت کند. ضمن تشکر از نادری بابت همدلی و البته گذشت فراوانش، متاسفانه باید بگویم که عده‌ای با نیت ضربه زدن به استقلال رقم‌های غیرواقعی منتشر و سعی کردند با شیطنت در این مورد، به خیال خودشان برای ما مشکل تراشی کنند، ولی الحمدالله این اتفاقات نتوانست خللی بر همکاری باشگاه استقلال و نادری وارد کند.

ارسال نظر

دیگر رسانه ها