کد خبر : 52826

مهدی مهدی‌پور هافبک فصل گذشته ذوب آهن در حالی به استقلال پیوست که هنوز نتوانسته بیش از چند جلسه با تیمش تمرین کند.

به گزارش ورزش سه، مهدی مهدی‌پور یکی از ستاره‌های نوظهور فوتبال ایران بود که در راه‌آهن کار خود را آغاز و در ذوب‌آهن به یک بازیکن ممتاز در لیگ برتر ایران مبدل شد. این بازیکن دوران سربازی خود را در باشگاه تراکتور پشت سر گذاشت و پس از آن مجددا به ذوب آهن بازگشته و پس از یک فصل حضور در این تیم، به استقلال تهران پیوست.

با پیوستن به جمع آبی‌پوشان پایتخت، او پس از چند جلسه تمرین با این تیم، به ویروس کرونا مبتلا شد و هنوز نتوانسته این ویروس را شکست داده و به تمرینات بازگردد.

با خبر جدایی علی کریمی از استقلال، حالا حضور مهدی‌پور در ترکیب استقلال بیش از گذشته حائز اهمیت شده و این بازیکن فرصت آن را دارد تا در قامت یک ستاره در تیم محمود فکری عرض اندام کند. او که بازیکنی طراح در میانه میدان است و در ضربات ایستگاهی نیز بازیکن متبحری است، می‌تواند با بازگشت به دوران خوب فوتبالی‌اش، جای خالی کریمی را برای استقلالی‌ها پر کند.

مهدی‌‌پور در قیاس با کریمی دوندگی بیشتری دارد و بیشتر در جنگ های میانه میدان شرکت می‌کند. اما او باید سطح خود را در نظم‌دهی به خط هافبک بالاتر برده و فرمانده میانه میدان آبی‌ها باشد.

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها