کد خبر : 52755

در شرایطی که چندی پیش مدارک مربوط به پرداختی کارگزار به باشگاه پرسپولیس منتشر شده بود، بعد از چند روز اکنون این اتهام به معاون اقتصادی باشگاه برای قرار دادن این اسناد روی صفحه شخصی‌اش وارد شده است.

به گزارش ورزش سه ، بعد از اینکه کارگزار باشگاه پرسپولیس در اتهام مربوط به کارشکنی در خصوص پرداختی‌ها به این باشگاه قرار گرفته بود، با رایزنی‌های صورت گرفته اسناد مربوط به پرداخت به باشگاه منتشر شد و نشان می‌داد تاکنون نزدیک به ۷۵ میلیارد تومان در اختیار مدیریت قرار گرفته و صرف امور شده است.

اکنون اما با گذشت چند روز این اتفاق، رضا یلوه معاون اقتصادی باشگاه پرسپولیس طی گزارشی از عملکرد مالی باشگاه در خصوص پرداختی‌ها و هزینه‌ها در صفحه شخصی خود در اتهام مربوط به انتشار اسناد باشگاه قرار گرفته است. 

باشگاه پرسپولیس این روزها درگیر مسائل مربوط به پرداختی باقی مطالبات مربوط به برانکو ایوانکوویچ و البته بازیکنان حال حاضر خود است. موضوعی که با توجه به استعفای رسول پناه و خالی بودن صندلی مدیریت این باشگاه باید دید طی روزهای آتی با چه شرایطی همراه خواهد بود تا یحیی گل محمدی و شاگردانش، با تمرکز به دنبال شروع فصل جدید باشند.

 

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها