کد خبر : 52697

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: این بازیکنان هستند که از جدایی از پرسپولیس ضرر می‌کنند نه تیم؛ جداشدگان حسرت موفقیت‌های این تیم را خواهند خورد.

به گزارش ایرنا ، فرشاد پیوس روز در مورد حواشی اخیر پرسپولیس، جدایی رسول پناه و تعدادی از بازیکنان گفت‌وگویی را انجام داد که خواندن دیدگاه های این مهاجم قدیمی خالی از لطف نیست.

 * فصل سختی پیش روی تیم است و پرسپولیس در این شرایط نباید دغدغه جزیی‌ترین مسائل را داشته باشد، اما متاسفانه شرایطی را به وجود آوردند که باید نگران برخی مسایل و حتی جدایی بازیکنان تحت قرارداد باشیم. امیدوارم مشکلات حل شود تا پرسپولیس بهترین تدارک را برای فصل جدید داشته باشد.

* کاری به رسول پناه ندارم اما انتظار ما از مدیر بعدی این است که بهترین پشتیبانی را از تیم داشته باشد و آرامش پرسپولیس را حفظ کند. برای تیمی که فینالیست آسیا است خوب نیست که چنین مشکلات پیش پا افتاده‌ای داشته باشد. با این حال امیدوارم برای یکبار هم که شده تغییرات به نفع باشگاه باشد.

* سرنوشت بازیکن از جمله شجاع خلیل زاده به خودش بستگی دارد اما سوال من این است که چرا بازیکنی که تحت قرارداد پرسپولیس است توانسته قراردادش را فسخ کند. باشگاه اگر به تعهداتش در قبال بازیکن عمل می‌کرد چنین مسائلی را شاهد نبودیم. در مورد محمد نادری هم نمی‌توانم صحبت کنم اما زمان مشخص می‌کند که چه کسی ضرر کرده است.

* پرسپولیس همان تیمی بود که با ۱۱ بازیکن به فینال آسیا رفت. به طور حتم این بازیکنان  هستند که از جدایی از پرسپولیس ضرر می‌کنند نه تیم. پرسپولیس هنوز هم مهره‌های قابلی دارد که با آنها می‌توانیم به موفقیت تیم امید داشته باشیم. پرسپولیس امسال هم در لیگ قهرمان خواهد شد و هم در آسیا. به طور حتم جدا شده‌ها حسرت موفقیت پرسپولیس را خواهند خورد.

 

ارسال نظر

دیگر رسانه ها