کد خبر : 52675

عکس معارفه شجاع خلیل زاده در باشگاه الریان که او را در حال بوسیدن لوگو این تیم نشان می داد خشم هواداران پرسپولیس را برانگیخت تا جایی که بازیکن سابق پرسپولیس مجبور شد در خصوص این حرکتش توضیح دهد.

شجاع خلیل زاده که پیش از این با بوسیدن لوگو پرسپولیس به عنوان یک چهره متعصب در این تیم شناخته می شد با تکرار این حرکت در تیم جدیدش واکنش پرسپولیسی ها را برانگیخت.

روزنامه گل در اینستاگرام خود در این خصوص نوشت: شجاع خلیل‌زاده در خصوص عکسی که از او و بعد از عقد قرارداد با الریان قطر منتشر شده گفت: واقعا قصد نداشتم با این کار هواداران عزیز پرسپولیس را برنجانم اما یکی از مسئولان باشگاه از من خواست که این کار را انجام دهم.

وی ادامه داد: شما بگویید وقتی یکی از مسئولان باشگاه این کار را از من درخواست کرد آیا می‌توانستم جواب منفی بدهم؟ متاسفانه یکسری از افراد از این عکس سواستفاده کردند اما خدا خودش شاهد هست که این کار را برای ناراحت کردن هواداران انجام ندادم. مسئول باشگاه از من چنین درخواستی داشت و من هم به درخواست او این کار را انجام داد.

خلیل‌زاده تصریح کرد: قصد من ناراحت کردن هواداران عزیز پرسپولیس نبود چرا که آنها همیشه برای من محترم و مهم هستند. اگر این کار من باعث ناراحتی شده از همه هواداران عذرخواهی می‌کنم و می‌گویم که هیچ قصدی برای ناراحت کردن آنها نداشتم.

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها