کد خبر : 52268

در صورتی که بنابر هر دلیلی شیخ دیاباته در استقلال نماند، این تیم نیاز به خرید یک مهاجم خواهد داشت.

به گزارش میزان، باشگاه استقلال امیدوار بود که یک هافبک نفودی و طراح جذب کند اما در فصل نقل‌وانتقالات به هدف خود نرسید. هرچند با رفع مصدومیت داریوش شجاعیان، مشکل آبی‌پوشان در این پست تا حدودی حل می‌شود، اما محمود فکری امیدوار بود که بتواند یک بازیکن دیگر را برای این پست پیدا کند که این اتفاق نیفتاد.

با این حال، سیروس دین‌محمدی به صورت ویژه در حال کار با فرشید اسماعیلی است تا وی بعد از چند ماه عدم آمادگی و دور بودن از شرایط آرمانی، به روز‌های اوج خود بازگردد. البته ماندن علی کریمی و جذب مهدی مهدی‌پور از ذوب‌آهن و نگه داشتن مسعود ریگی و استفاده از این سه بازیکن در خط هافبک استقلال، یک کمربند قوی را در میانه زمین برای این تیم تشکیل می‌دهد. مهدی‌پور و کریمی می‌توانند در لیگ بیستم نقش بازیساز اصلی استقلال را ایفا کنند.

در خط حمله اما شرایط استقلال بهتر است. اگر شیخ دیاباته ماندگار شود با وجود حفظ قایدی، ارسلان مطهری و بابک مرادی، استقلال نیازی به مهاجم ندارد اما اگر بنا به هر دلیلی دیاباته نماند، استقلال قطعاً نیاز به خرید یک مهاجم هدف دارد.

در سایر پست‌ها هم به نظر نمی‌رسد محمود فکری مشکلی داشته باشد مگر اینکه یک مدافع خیلی خوب یا یک ستاره و حتی لژیونر در تیررس وی قرار بگیرد که در آن صورت باشگاه با نظر کادرفنی برای جذب بازیکن موردنظر اقدام می‌کند.

 

 

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها