کد خبر : 52199

حمید درخشان سرمربی سابق پرسپولیس درباره اختلاف پیش آمده بین علی کریمی و افشین پیروانی گفت : این مسائل خوب نیست و امیدوارم که این اختلافات تمام شود.

به گزارش پارس فوتبال ، «حمید درخشان»  درباره اتفاقات عجیب و غریبی که در چند روز گذشته برای پرسپولیس رخ داده، گفت:

مدیران باشگاه گفتند که پول «برانکو ایوانکوویچ» را می‌دهند و امیدوارم که این اتفاق رخ بدهد زیرا اگر اینطور نشود پرسپولیس به شدت جریمه خواهد شد.

وی ادامه داد:

بازیکنان هم ناراحت هستند و باید تمرکز آنها حفظ شود. من امیدوارم که همه بازیکنان از جمله «بشار رسن» و «شجاع خلیل‌زاده» در پرسپولیس بمانند و البته پرونده برانکو هم بدون هیچ جریمه سنگینی تمام شود.

پیشکسوت پرسپولیس تاکید کرد:

وظیفه یک مربی این است که تیمش را به بهترین شکل تمرین بدهد و به زمین بفرستد و وظیفه یک مدیر این است که باید حواشی باشگاه را کنترل و فضا را آرام کند.

وی ادامه داد:

مدیریت باید بتواند پول بیاورد یا پرونده های انضباطی را حل کند. اگر این کارها هم انجام نشود که دیگر باشگاه چه نیازی به مدیر دارد.

درخشان ادامه داد:

وقتی سرمربی دغدغه فکری داشته باشد یا بازیکن ذهنش آماده نباشد تیم ضربه می‌خورد و جمع کردن این مسائل هم کاملا به عهده مدیریت باشگاه است. مدیرعامل باید هنر داشته باشد و بتواند تیمش را کنترل کند اگر این اتفاق رخ نداد آن وقت باید از او انتقاد کرد.

وی در پایان درباره اختلافات که این چند روز گذشته بین «علی کریمی» و «افشین پیروانی» پیش آمده، گفت:

به نظر من این اختلافات خوب نیست و نباید باشد. چنین مسائلی فقط به پرسپولیس ضربه می‌زند. از این پیشکسوتان درخواست می کنم که این اختلاف را تمام کنند.

 

ارسال نظر

دیگر رسانه ها