کد خبر : 52104

هافبک پرسپولیس در مورد حضورش در فهرست مازاد تیم صحبت کرد.

به گزارش ایلنا، محسن ربیع خواه هافبک دفاعی تیم فوتبال پرسپولیس درخصوص قرارگیری اش در لیست مازاد اظهار داشت: الان آمدیم باشگاه و فعلا بلاتکلیف هستیم. آقای گل محمدی به باشگاه نامه زدند که نیازی به من و محمد انصاری ندارند و باشگاه هم فعلا تعیین تکلیف برای ما نکرده و فعلا فسخی به ما ندادند.

ربیع خواه افزود: اصلا مقدار طلب من هم مشخص نشده و چه طور است و فقط در حدی است که گفتم.

این بازیکن در ادامه صحبت هایش به میزان قراردادش هم پرداخت: من و محمد انصاری سال دیگر هم قرارداد داریم.

هافبک دفاعی پرسپولیس در خصوص گلایه خود هم عنوان کرد: همه جای دنیا یک مربی می‌آید و از بازیکن خوشش نمی‌آید. ریوالدو وقتی رفت میلان اصلا بازی نکرد و کاکا بازی کرد. این سلیقه مربی است که بازیکنانش را انتخاب کند و گفتند نیازی هم به من و محمد ندارند و حق هم دارند، تیمشان هم موفق بوده و این که ما در تفکرات تاکتیکی شان نبودیم و این طبیعی است.  یک مقدار از کم محلی و بی احترامی ها دلخور هستیم. 

وی افزود: گفتند چند روزی دست نگه داریم تا مصوبه هیئت مدیره بیاید و مطالبات ما را هم در بیاورند و ببینیمه مبلغی را می‌گیریم.

او درباره پایان مهلت خرید جدید برای تیم ها از اول آبان گفت: ما هم به همین خاطر ناراحت هستیم و در بلاتکلیفی به سر می‌بریم. نمیدانم باشگاه یک سری مشکلات با سرمربی و سرمربی با باشگاه دارد و ما این وسط ضرر می‌کنیم.

 

 

ارسال نظر

دیگر رسانه ها