کد خبر : 52094

مدافع تیم فوتبال پرسپولیس تاکید کرد که برای تمدید قراردادش با سرخپوشان پول اضافه از باشگاه نخواسته است!

به گزارش مشرق، شجاع خلیل زاده یکی از بازیکنانی است که به خاطر عملکردش در لیگ قهرمانان آسیا مورد توجه یک تیم قطری قرار گرفته است. با این حال او که به اردوی اخیر تیم ملی هم دعوت شده است در استوری اینستاگرامش تاکید کرد پول اضافه از پرسپولیس نخواسته و تنها درخواستش این بوده که به اندازه بقیه بازیکنان بگیرد!

در پیامی که خلیل زاده منتشر کرده آمده است:

«متاسفانه در روزهایی که مثل یک سرباز در خدمت تیم ملی یک کشور هستم مطلع شدم که برخی رسانه‌ها با انتشار اخبار جعلی درباره من قصد دارند از آب گل آلود ماهی بگیرند.

از زمانی که از قطر به ایران برگشتم تا همین الان هیچ مذاکره‌ای از سوی مسئولان باشگاه با من نشده و هر خبری درباره این مسئله را قویاً تکذیب می‌کنم. من هیچ پول اضافه ای از باشگاه نخواستم.

من بازیکنی هستم که هر سال اولین نفر قراردادم را تمدید می‌کردم. منتی هم بابت این مسائل بر سر کسی نمی‌گذارم. فقط از مسئولان باشگاه خواستم مبلغ قراردادم را اندازه بقیه بازیکنان کنند که به من گفتند این کار مقدور نیست.

اگر حرف‌های من راست نیست مسئولان باشگاه توضیح دهند. اینکه برخی می‌نویسند پول زیادی طلب کردم کاملاً دروغ است. درخواستم منطقی بود اما همین را هم نپذیرفتند…»

 

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها