کد خبر : 51926

دومین استوری علی کریمی که در آن کنایه های تند نسبت به افشین پیروانی در خود داشت بیش از گذشته باعث تعجب هواداران پرسپولیس شد.

به گزارشورزش سه، این کمی پس از آن بود که محبوب ترین بازیکن پرسپولیسی ها در چند دهه گذشته اقدام به آنفالوکردن مدیرتیم پرسپولیس کرده بود. افشین پیروانی مربی و کاپیتان سابقش که مشخص نیست با کدام دلیل واقعی مورد غضب علی کریمی قرار گرفته است. نکته عجیب ماجرا انتشار مجدد استوری تند علی کریمی در صفحه مهرداد میناوند بازیکن سابق پرسپولیس و از بلاگرهای مشهور این باشگاه بود.

این در شرایطی است که هواداران پرسپولیس و اهالی فوتبال از رفاقت گرم بین این دو چهره پرسپولیسی باخبر بودند اما با انتشار این پست در صفحه میناوند مشخص شد او راهش را از پیروانی جدا کرده و در جبهه مقابل او قرار دارد.

این در حالی است که میناوند در تلویزیون پرسپولیس به اجرا و تفسیر بازی ها مشغول است و به نوعی از چهره های وابسته به باشگاه به شمار می آید و موضعگیری اینچنینی در شرایطی که افشین پیروانی یکی از مهره های مهم باشگاه محسوب می شود عجیب و حتی باورنکردنی است.

جالب اینکه میناوند خود در زمانی متهم بود که برای حضور افشین پیروانی در سمت مدیریت تیم فوتبال پرسپولیس به محسن خلیلی مدیرقبلی اتهامات خیالی وارد کرده و حالا مشخص نیست چه اتفاقی رخ داده که او هم به جبهه مقابل پیروانی پیوسته است. چهره ای که سال گذشته و پس از جایگزینی به جای خلیلی به مرور توانایی و کارایی خود را در ای سمت نشان داد و در بزنگاهی مثل مسابقه پرسپولیس –سپاهان با عملکردی سختگیرانه تبدیل به یکی از عوامل مهم این برد انضباطی شد.

او که کلید بازگشتش به پرسپولیس توسط محمدحسن انصاری فر زده شد با جدایی این مدیر از پرسپولیس در سمت خود باقی ماند و کارش را با قدرت بیشتری ادامه داد تا جایی که حتی بعضی از مربیان و بازیکنان تیم رقیب نبود چهره ای مثل او را دلیل مشکل تیمشان عنوان می کنند.

این درحالی است که این مدافع این سابق پرسپولیس علاقمند به این شغل و همچنین پیگیر و اهل فعالیت است و حتی می شود گفت وظایفی بیش از یک مدیر( کار سرپرستی ) را در پرسپولیس انجام داده است. اما پست های مشترک علی کریمی و مهرداد میناوند که هنوز کسی درباره منشا آن صحبت نکرده جدایی راه این چهره های سرشناس پرسپولیسی از یکدیگر را نشان می دهد. شاید علی کریمی و میناوند انتظار داشتند که پیروانی در شرایط بغرنج مالی پرسپولیس و در شرایطی که پرونده برانکو بحران جدی را برای این باشگاه ایجاد کرده به انتقاد از مدیریت باشگاه بپردازد که البته این انتظار کمی بالاتر از حد طبیعی است چرا که پیروانی از مقامات رسمی تیم است وقاعدتا از مدیریت و مسئولان بالاتر انتقادی نخواهد کرد.

با این حال و در شرایطی که  پیروانی قصد ندارد در حال حاضر دراین رابطه صحبت کند شاید  بشود از طرف دیگر ماجرا مثلا مهرداد میناوند پرسید که چگونه آن سابقه دوستی طولانی را زیرپا گذاشته و چنین علیه رفیق سابقش موضع می گیرد.

ارسال نظر

دیگر رسانه ها