کد خبر : 51893

مربی تیم فوتبال استقلال گفت: باشگاه چیزی در مورد میلیچ و دیاباته به ما اعلام نکرده است.

به گزارش فارس ، صمد مرفاوی در حاشیه تمرین امروز تیم استقلال اظهار داشت: در شروع کار مقداری مسائل بوده، مدیریت تغییر کرده و طبیعی است که نیاز به زمان است تا قراردادها تنظیم شود  اما این جلوی کار ما را نگرفته، با همین نفرات به کارمان ادامه می‌دهیم. امیدوارم با همین نفراتی که داریم و همه هم توانمند هستند کارمان را ادامه بدهیم.

مرفاوی در خصوص وضعیت دیاباته و میلیچ گفت: هنوز مشخص نیست. باشگاه چیزی به ما اعلام نکرده اما امیدواریم آن‌ها هم به جمع ما اضافه شوند.

وی در مورد اینکه در مصاحبه‌ای گفته بود مدیرفنی استقلال است اما در باشگاه نصرالله عبداللهی را به عنوان مدیر فنی معرفی کرده، اظهار داشت: الان پست در مجموعه ما مهم نیست. مهم همبستگی است که همه باید داشته باشیم. تیم باید شرایط خوبی پیدا کند تا ان‌شاالله کارهای بزرگی انجام بدهیم. این مسائل برای گروه ما زیاد مهم نیست.

مرفاوی در خصوص نقل و انتقالات استقلال گفت: هنوز نقل و انتقالات ما جریان دارد. امیدواریم در آینده بازهم اتفاقات خوبی بیفتد.

وی در مورد اینکه آیا بستر برای نتیجه گیری خوب استقلال با کادر فنی جدید مهیا است، عنوان کرد: طبیعی است که اوایل هرکاری مشکلات خاص خودش را دارد. ما باید سعی کنیم این مشکلات را کم کنیم. مدیریت هرچه در توان دارد انجام می‌دهد. هوداران و پیشکسوتان باید کمی صبور باشند تا این شرایط را بگذرانیم و به شرایط خوب برگردیم. مشکلات وجود دارند. همه باید دست به دست هم بدهیم تا آرامشی را ایجاد کنیم. البته کل فوتبال ایران آرامش ندارد اما امیدوارم آرامش بهتری ایجاد کنیم تا از نیروهایمان بتوانیم به خوبی استفاده کنیم.

مرفاوی در مورد اینکه با توجه به غیبت میلیچ و دیاباته، در کدام پست‌ها به بازیکن نیاز دارند، گفت: این‌ها بستگی به تصمیمات بعدی دارند. هنوز نمی دانیم میلیچ می آید یا نه، اگر بیاید تفکر دیگری داریم اگر نیاید کار دیگری انجام می‌دهیم. با توجه به زمانیکه داریم باید این مسائل را حل کنیم. 

وی در خصوص اینکه آیا به دنبال جذب محمد نادری هستند، عنوان کرد: مسائل نقل و انتقالاتمان را نمی‌توانیم بیان کنیم. امیدوارم با کادر فنی تصمیمات خوبی را بگیریم.

 

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها