کد خبر : 51767

تعدادی از کارشناسان عربستانی به رای کنفدراسیون فوتبال آسیا در پرونده شکایت باشگاه النصر از پرسپولیس معترض شدند!

به گزارش مهر، کنفدراسیون فوتبال آسیا سرانجام امروز و بعد از گذشت حدود یک هفته، رای شکایت باشگاه النصر عربستان از پرسپولیس ایران را اعلام کرد. AFC در بیانیه ای که امروز جمعه صادر شد تاکید کرد شکایت النصر رد شده است و بنابراین پرسپولیس ایران فینالیست قطعی لیگ قهرمانان آسیا خواهد بود.

بعد از صدور این رای، کارشناسان و رسانه های عربستانی واکنش های مختلفی به آن داشته اند. 

«حسین السید» منتقد و کارشناس فوتبال عربستان در توییتر خود اعلام کرد که این اعتراض با رد شکایت النصر به پایان نمی رسد این باشگاه به دادگاه عالی ورزش (CAS)شکایت می کند.

حساب توییتری «صحیفه الشبابیه» که در پوشش خبری مربوط به این شکایت فعال بود و شب گذشته هم اعلام کرده بود امید چندانی به پیروزی النصر در این پرونده وجود ندارد، به انتقاد از مسئولان این باشگاه سعودی و طرح احتمالی آنها برای درخواست تجدیدنظر در حکم پرداخت:

«بعد از کاغذ سوخته شکایت، باشگاه النصر بحث تجدیدنظر در رای را زمزمه می کند و شما در این مورد چیزهای حیرت انگیزی می شنوید ولی آیا این بازهم هواداران النصر را حداقل یک هفته فریب می دهد؟ چرا باشگاه النصر درباره دلایل حذف - از لیگ قهرمانان آسیا- صحبت نمی کند...؟

«مرزوق العجمی» هماهنگ کننده سابق رسانه ای فیفا و کنفدراسیون آسیا با انتقاد عجیب از رد شکایت النصر، نوشت: «ماده 59 قوانین لیگ قهرمانان آسیا که کمیته انضباطی AFC به آن استناد کرده است، به ساز و کار شکایت طرف متضرر اختصاص دارد. باشگاه النصر باید یک نشست خبری "صریح و غیر احساسی" برگزار کند چرا که این ماده فاجعه بار است.»

«احمد العجلان» خبرنگار ورزشی عربستان در توییتر خود از اقدام بعضی از رسانه ها و خبرنگاران عربستانی برای بازی با احساس هواداران النصر با تاکید بر قبول شکایت این باشگاه و صعود به فینال آسیا انتقاد کرد. 

توییتر «سعودی اسکای اسپورت » از تصمیم باشگاه النصر برای شکایت به دادگاه عالی ورزش خبر داد.

 

ارسال نظر

دیگر رسانه ها