کد خبر : 51738

درحالی که بیش از یک ماه از توافق باشگاه استقلال با رشید مظاهری یکی از سه دروازه بان دعوت شده به تیم ملی فوتبال می‌گذرد، اما تکلیف این بازیکن هنوز برای فصل آینده معلوم نیست.

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، بعد از اینکه تیم فوتبال استقلال تهران فصل متزلزلی را در درون دروازه گذراند یکی از اصلی‌ترین اولویت هایش در نقل و انتقالات را روی خرید یک دروازه بان مطمئن قرار داد و بعد از کلی کش و قوس موفق شد با رشید مظاهری، دروازه بان فصل قبل تیم تراکتور به توافق برسد و حتی رشید چند جلسه با تیم جدیدش تمرین کرد.

جدا از بسته بودن پنجره نقل و انتقالاتی آبی پوشان به خاطر شکایت شفر، باشگاه تراکتور هم وارد دعوای حقوقی با دروازه بان فصل گذشته خود شد و از مظاهری به خاطر فسخ یکطرفه قراردادش شکایت کرد. با وجود گذشت حدود یک ماه از این موضوع نه تنها کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال هنوز رای خود را در خصوص این پرونده صادر نکرده بلکه شنیده‌ها حاکی از این است که مدیران باشگاه استقلال هم تلاش زیادی برای پیگیری پرونده بازیکن جدیدشان انجام نداده اند و انگار رشید را فراموش کرده اند.

استقلالی‌ها که طی روز‌های گذشته با تغییر مدیرعامل رو به رو شده اند تمام توان خود را برای انتخاب سرمربی جدید و گرفتن پروانه مجوز حرفه‌ای گذاشته اند و فعلا خبری از حل مشکل مظاهری با تیم سابقش نیست.

 

 

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها