کد خبر : 51709

روز گذشته و پس از عقد قرارداد رسمی محمود فکری با باشگاه استقلال، متن قرارداد این مربی با نساجی در فضای مجازی با آدرس منزل و شماره تلفن شخصی‌اش منتشر شد!

به گزارش ورزش 3،  محمود فکری سرمربی سابق نساجی مازندران دراین رابطه گفت: من تصمیم گرفته بودم دیگر صحبتی درباره نساجی مازندران و مدیرانش انجام ندهم و تمام تمرکز خودم را روی کاردراستقلال تهران بگذارم اما ازدیشب (چهارشنبه شب) دراقدامی کثیف آدرس منزل و شماره تلفن من را نیز که درقرارداد آمده بود را در فضای مجازی منتشر کردند.

وی ادامه داد: شب گذشته عده‌ای که آدرس منزل من را ازطریق انتشارقراردادم پیدا کرده بودند ضمن شکستن شیشه ماشین بنده، پرچم نساجی را روی خودروی شخصی ام نصب کردند. متأسفانه از شب گذشته که شماره تلفن همراه من را منتشر کردند هم خودم و هم خانواده ام را ازطریق تماس، پیامک، تلگرام و واتس آپ تهدید کرده‌اند. خودم و خانواده‌ام امنیت جانی نداریم و به همین خاطر تصمیم گرفته ام شکایت کنم.

سرمربی جدید استقلال افزود: قرارداد من که در آن آدرس منزل من و تلفن شخصی‌ام درآن نوشته شده یک برگه عمومی نیست. این قرارداد در اختیار سازمان لیگ فوتبال، هیئت فوتبال مازندران و باشگاه نساجی مازندران است. از آنجایی که امنیت خانواده‌ام را به مخاطره انداخته‌اند قصد شکایت دارم. باید مشخص شود این قرارداد من را چه کسی و چگونه در فضای مجازی و برخی کانال‌های قائم‌شهری و مازندرانی منتشر کرده است تا برخی اراذل و اوباش و نه هوادار واقعی نساجی به آدرس منزل من مراجعه کرده و شیشه خودروی من را بشکنند.

محمود فکری تأکید کرد: حالا که این اتفاق زشت افتاده و امنیت خودم و خانواده‌ام به خطر افتاده است از رضا حدادیان مالک و علی امیری مدیرعامل باشگاه نساجی مازندران به مراجع قانونی شکایت می‌کنم. این شکایت را هم دردادگاه عمومی و مراجع ذیربط و هم کمیته انضباطی و اخلاق فدراسیون فوتبال پیگیری و تا پیدا کردن عوامل این اقدام کثیف و ناجوانمردانه کوتاه نخواهم آمد.

سرمربی استقلال همچنین خاطر نشان کرد: استقلالی‌ها و هواداران این تیم بدانند و مطمئن باشند این اقدامات نمی‌تواند من را از هدف خودم که موفقیت تیم محبوبم است باز دارد. هواداران استقلال مطمئن باشند محمود فکری مثل دوران بازی جانش را هم حاضراست برای استقلال بدهد اما اجازه نمی‌دهد راننده سابق فلان مسئول محترم که حالا رخت مدیریت پوشیده است سد راه موفقیتش شود. طرفداران استقلال این آقایان را در همین ۴۸ ساعت خوب شناخته‌اند و اجازه نخواهند داد بار دیگر رنگ این تیم را ببینند.

محمود فکری در پایان گفت: مطمئن باشید شکایت خودم را تا به ثمر رسیدن نتیجه پیگیری و تا آقایان را رسوا نکنم کوتاه نخواهم آمد چون این کار کثیف‌ترین کار ممکن بود.

 

ارسال نظر

دیگر رسانه ها