کد خبر : 51637

مدافع تیم فوتبال پرسپولیس گفت: دیروز قبل از سفر ما به ازبکستان، مدیران استقلال با من تماس گرفتند، ولی من قبول نکردم که رضایت یا تخفیف بدهم.

به گزارش باشگاه خبرنگاران، مدافع تیم فوتبال پرسپولیس پس از درخشش در آسیا، دیروز همراه با تیم ملی فوتبال ایران راهی تاشکند شد، اما دقایقی پیش در یک لایو اینستاگرامی صحبت‌های مهمی انجام داد.

کنعانی زادگان گفت: حقیقت این است من هیچ رضایتی به استقلالی‌ها نخواهم داد. دیروز قبل از سفر ما به ازبکستان، مدیران استقلال با من تماس گرفتند، ولی من قبول نکردم و بعد از اتمام صحبت هایم که گفتم تخفیف و رضایت نمی‌دهم، دوباره تماس گرفتند که جوابشان را ندادم.

او افزود: خیلی از پیام‌های هواداران پرسپولیس را دیدم که درخواست داشتند رضایت ندهم، چرا که استقلالی‌ها خیلی ما را اذیت کرده اند. می‌خواهم به هواداران پرسپولیس بگویم که خیالتان راحت باشد و همان زمانی که پیام هایتان را دیدم، گوشی تلفن همراهم را خاموش کردم و به همراه تیم به ازبکستان آمدم.

کنعانی زادگان در پایان گفت: هیچ رضایتی به استقلالی‌ها ندادم و نخواهم داد. طلبی که دارم، حق من است و باید آن را پرداخت کنند و رضایتی در کار نیست. فقط در یک صورت رضایت خواهم داد که پول کاملی که طلب دارم را مستقیم به حساب بنده واریز کنند تا به طور اتوماتیک پرونده طلب من بسته شود. به هواداران پرسپولیس می‌گویم که خیالتان راحت باشد، من به استقلالی‌ها رضایت نخواهم داد.

مدافع پرسپولیس در پایان گفت: تلفن همراهم را بخاطر هواداران پرسپولیس خاموش کردم و به ازبکستان آمدم. من هر چه دارم از هواداران پرسپولیس است و از هواداران می‌خواهم که دعا کنند تیم ملی کشورمان موفق شود.

 

 

ارسال نظر

دیگر رسانه ها