کد خبر : 51573

باشگاه استقلال تهران برای دریافت مجوز حرفه‌ای جهت شرکت در لیگ قهرمانان آسیا با یک طلبکار نام آشنا رو به رو است.

به گزارش ایلنا، تیم استقلال تهران در پایان لیگ نوزدهم به رتبه‌های دوم جدول رده بندی دست پیدا کرد و با توجه به نایب قهرمانی در جام حذفی، اگر سهمیه مسابقات فصل آینده لیگ قهرمانان آسیا ۲+۲ باقی بماند آن زمان به عنوان نماینده ایران در مرحله پلی آف حاضر خواهد بود.

آبی پوشان تهرانی که در حال حاضر به علت شکایت وینفرد شفر به فیفا تا به امروز نتوانسته‌اند خریدهای تابستانی خود را به صورت رسمی ثبت کنند و اگر یکی دیگر از طلبکاران این باشگاه هم رضایت ندهد یک اتفاق باورنکردنی دیگر در انتظار این باشگاه است.

استقلال برای شرکت در مسابقات فصل آینده لیگ قهرمانان آسیا مانند تر فصل  نیاز به اخذ مجوز حرفه‌ای دارد و یکی از شروط کسب این مجوز عدم بدهکاری به بازیکنان و سرمربیان پیشین باشگاه‌هایی است که جواز صعود به لیگ قهرمانان را به دست آورده‌اند.

استقلال که طی چندماه اخیر سعی داشته تا با طلبکارانش به توافق دست پیدا کند در حال حاضر برای پرداخت بدهی و ارسال مدارک برای کسب مجوز حرفه‌ای باید رضایت خسرو حیدری و یک پرسپولیسی را جذب کند!

محمدحسین کنعانی زادگان که اخیرا به همراه پرسپولیس صعود به فینال لیگ قهرمانان آسیا را تجربه کرده یکی از طلبکاران استقلال برای کسب مجوز حرفه‌ای است و باشگاه مهلت دارد تا ساعت ۱۲ امروز با پرداخت بدهی رضایت او را جلب کند.

کنعانی زادگان که ۴۷۵ میلیون تومان از این باشگاه طلب داشت تخفیف داده و با دریافت ۳۵۰ میلیون تومان رضایت می‌دهد؛ او قراراست امروز به همراه تیم ملی ابتدا راهی فرودگاه امام خمینی (ره) سپس به ازبکستان سفر کند که باشگاه استقلال فرصت دارد تا ظهر امروز با او تسویه حساب کرده و رضایتش را جلب کند.

ناگفته نماند؛ باشگاه استقلال تا ساعت ۲۰ فردا مهلت دارد تا مدارک کسب مجوز حرفه‌ای را به AFC ارسال کند.

 

 

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها