کد خبر : 51476

هافبک عراقی پرسپولیس بعد از پیروزی مقابل النصر گفت: این تیم توانایی متوقف کردن ما را نداشت.

به گزارش پارس فوتبال ، تیم فوتبال پرسپولیس امشب در مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا به مصاف النصر عربستان رفت و این دیدار در ۹۰ دقیقه قانونی با نتیجه تساوی یک بر یک به پایان رسید.

این بازی در وقت های اضافه هم گل نداشت تا بازی به ضربات پنالتی کشیده شود. در نهایت پرسپولیس در ضربات پنالتی با نتیجه ۵ بر ۳ برنده این بازی شد.

بشار رسن بعد از این پیروزی گفت:

با کمال احترام به النصر تنها تیم هایی که می توانست پرسپولیس را در این رقابت ها متوقف کند الهلال و السد باشد. وقتی در بازی با السد به پیروزی رسیدیم خودم را در فینال آسیا دیدم

وی افزود:

از فدراسیون فوتبال قطر به خاطر ایجاد فضای خوب برای این رقابت ها و ورزشگاه های مجهز به تهویه عالی تشکر می کنم. ما به خاطر این فضای خود بهترین عملکرد را در دو بازی اخیر داشتیم.

هافبک عراقی ادامه داد:

اگر ما مقابل النصر ۹۰ دقیقه ۱۰ نفره هم بودیم این تیم نمی توانست به ما گل بزند و ما تیم برتر میدان بودیم. این پیروزی بزرگ را به هواداران تبریک می گویم و امیدوارم در فینال سربلند باشیم.

رسن در نشست خبری پس از بازی درباره برتری مقابل النصر گفت:

از فدراسیون قطر و تمام افرادی که کمک کردند تا با این تکنولوژی بالا دمای هوای ورزشگاه به ۲۱،۲۲ درجه برسد تشکر می کنم و این موضوع برای هر دو تیم خیلی خوب بود.

وی افزود:

بازی خیلی سختی بود. یکی از بازیکنان ما هم اخراج شد اما  انگیزه مان را کم نکرده و تلاش کردیم. خستگی مفرط داشتیم اما با سعی و تلاش موفق شدیم. امیدوارم در فینال هم بتوانیم به برتری رسیده و قهرمان لیگ قهرمانان شویم.

 

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها