کد خبر : 51475

مهدی مهدوی کیا پیشکسوت پرسپولیس گفت : پرسپولیس مخصوصا مقابل النصر والسد که هزینه های گزافی می کنند واقعا شاهکار کرد.

به گزارش پارس فوتبال ، مهدی مهدوی‌کیا در درباره صعود پرسپولیس به فینال لیگ قهرمانان آسیا، اظهار کرد:

شرایط پرسپولیس در این دوره از مسابقات واقعا عالی بود. حق این تیم  بود که به فینال این دوره از رقابت‌ها برسد.

وی افزود:

گل‌محمدی کار بزرگی در پرسپولیس انجام داد. با توجه به اینکه چند بازیکن جدید به تیم اضافه شده بودند، کار سرمربی تیم برای ایجاد هماهنگی بسیار سخت بود. اما همه چیز خیلی عالی پیش رفت و کادر فنی به خوبی توانست بازیکنان جدید را هماهنگ کند. از نظر فنی پرسپولیس واقعا فوتبال بازی می‌کرد و با شایستگی به فینال صعود کرد.

مهدوی‌کیا همچنین گفت:

پیش از شروع مجدد بازی‌ها، شرایط تیم خیلی خوب نبود و از قبل هم نتایج خوبی در لیگ قهرمانان کسب نشده بود با این حال بازی به بازی شرایط تیم بهتر شد و تیم واقعا عالی کار کرد. نوع فوتبالی که تیم ارائه می‌کرد بسیار اهمیت داشت. البته دوندگی بازیکنان هم بسیار بالا بود که این امر کمک زیادی به موفقیت تیم می‌کرد. پرسپولیس فوتبال جنگنده‌ای را به نمایش گذاشت و در همه بازی‌ها حریف را تحت فشار قرار می‌داد.

وی به عملکرد پرسپولیس در دیدار برابر النصر اشاره کرد و گفت:

در ابتدای بازی تیم هنوز در شوک از دست دادن مهاجم تیم بود. همین امر آرامش تیم را برهم زد و شرایط روحی تیم را خراب کرد. خیلی خوب بود که پرسپولیسی ها بعد از گلی که دریافت کردند به بازی برگشتند و توانستند نتیجه را جبران کنند. در کل بازی پایاپای بود اما پرسپولیس در دفاع تیمی واقعا قدرتمند ظاهر شد. در ضربات پنالتی هم بازیکنان نشان دادند که کاملآ رو این موضوع کار کرده بودند و برنامه داشتند.

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس درباره حضور کادر فنی ایرانی در راس این تیم هم گفت:

تیم  واقعا شاهکار کرد. اینکه شما بتوانید با یک تیم ایرانی، برابر رقبای قدرتمندی مثل النصر والسد  که هزینه‌های زیادی انجام می‌دهند به برتری برسید، شاهکار است. از نظر هزینه‌ها و امکانات پرسپولیس در جدال نابرابری حضور داشت . در پرسپولیس یک مربی ایرانی کاربلد مربی بزرگ دنیا را مغلوب کرد که این جای تقدیر دارد. ان‌شاءالله اینبار پرسپولیسی ها قهرمان لیگ قهرمانان آسیا بشوند. قطعا اینبار مثل فینال قبل نخواهد بود، چون فینال قبل ما دست و پا بسته بودیم و کلا با ١١ بازیکن به مصاف تیم ژاپنی رفتیم اما اینبار شرایط متفاوت است و قطعا پرسپولیس در بازی فینال حرف‌هایی برای گفتن خواهد داشت.

ارسال نظر

دیگر رسانه ها