کد خبر : 51462

مالک باشگاه شهر خودرو مشهد گفت: قرارداد سیدمهدی رحمتی با شهر خودرو سه ساله است و از وی توقع قهرمانی در سال سوم را داریم.

به گزارش تسنیم، فرهاد حمیداوی ظهر امروز در نشستی خبری گفت: تا پای جان در مشهد کار خواهم کرد؛ قرارداد سیدمهدی رحمتی با شهر خودرو سه ساله است و از وی توقع قهرمانی در سال سوم را داریم.

وی بیان کرد: اعضای هیئت مدیره باشگاه را به صورت شفاف اعلام خواهیم کرد و بنده به اجبار برای انتخابات فدراسیون فوتبال، مدیرعاملی را پذیرفتم.

مالک باشگاه شهر خودرو با تصریح اینکه نگاه ویژه‌ای به فوتبال پایه داریم، ادامه داد: تنها خواسته ما از مسئولان مشهد مقدس تأمین یک زمین تمرین مناسب است زیرا این تیم براساس برآوردها ۳۰۰ تا ۴۰۰ هزار هوادار دارد و باید این مهم محقق شود.

حمیداوی با اشاره به وضعیت بازار نقل و انتقالات نیز عنوان کرد: بازیکنی که با ما توافق ۶۰۰ میلیونی داشته با یک تیم سبزپوش قرارداد ۷ میلیاردی امضا کرده است.

وی در ادامه با اشاره به مطالبات باشگاه شهر خودرو نیز گفت: از مدیریت باشگاه پرسپولیس بابت عدم پرداخت رضایتنامه یحیی گل‌محمدی گلایه‌مند هستیم. چک باشگاه پرسپولیس همان روز اول برگشت خورد اما ما سکوت کردیم.

مالک باشگاه شهر خودرو ادامه داد: تنها کمکی که مدیریت شهری مشهد مقدس به ما انجام داده است یک و نیم میلیارد تومانی است که بابت پاداش به بازیکنان در سال ۹۸ پرداخت شده است.

حمیداوی اظهار داشت: رحمتی روز گذشته از تیم استقلال تهران پیشنهاد سرمربیگری داشته است. روبه‌روی تیم‌های دولتی کمر من شکسته است؛ ما سه باشگاه تراکتور و نساجی و شهر خودرو با تیم‌های دولتی رقابت می‌کنیم.

وی افزود: حسین مرادمند با قرارداد ۱۲ میلیاردی رفت؛ از ابتدای مهرماه تاکنون ۴۳ میلیارد تومان بدهی را صاف کرده‌ایم و اینک باشگاه شهر خودرو هیچ گونه بدهی ندارد.

مالک باشگاه شهر خودرو خاطرنشان کرد: بازیکنانی که جذب کرده‌ایم بهترین‌های ایران هستند و هدف ما کماکان کسب سهمیه آسیایی است.

 

 

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها