کد خبر : 51320

یحیی گل محمدی سرمربی پرسپولیس پس از پیروزی تیمش مقابل پاختاکور ازبکستان و صعود به مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا در مصاحبه ای تلویزیونی گفت: پاختاکور همان تیم ملی ازبکستان بود ولی تقویت شده.

به گزارش پارس فوتبال، یحیی گل محمدی سرمربی پرسپولیس پس از پیروزی تیمش مقابل پاختاکور ازبکستان و صعود به مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا در مصاحبه ای تلویزیونی درباره این بازی گفت:

خدا را شکر. این لطف خدا، همت بچه ها و دعای خیر هوادارانمان بود. بازی واقعا سختی بود. بازی را خوب شروع کردیم و تا حدودی تیم حریف را تحت تاثیر قرار دادیم و تحت فشار گذاشتیم. در ادامه با اخراج بازیکن شماره نه تیم پاختاکور، ماشاریپوف، کارمان کمی راحت تر شد و تیم حریف عقب نشست و ما توانستیم پاس بدهیم و موقعیت ایجاد کنیم و به گل هم برسیم. در مجموع بازی سختی بود و ما این را پیش بینی می کردیم. پاختاکور یکی از تیم های خوب این دوره از مسابقات بود. پاختاکور همان تیم ملی ازبکستان بود ولی تقویت شده، آنها دو تا فوروارد خیلی خوب داشتند.

خدا را شکر. بچه ها از جان مایه می گذارند و فداکارانه کار می کنند. خوشحالیم که در این اوضاعی که مردم مشکلات اقتصادی زیادی دارند باعث شادی هوادارانمان شدیم و توانستیم دو ساعت فکر آنها را از این مشکلات دور کنیم.

گل محمدی در واکنش به تبریک هادی طباطبایی نیز گفت:

از هادی عزیز تشکر می کنم. این را هم بگویم که خیلی از استقلالی ها هم قبل از بازی برای ما آرزوی موفقیت می کردند و پیغام های شخصی زیادی از استقلالی های عزیز هم داشتم. از همه آنها تشکر می کنم ، خصوصا از پرسپولیسی ها که در این مدت به قدری به ما انرژی مثبت دادند و برایمان دعا کردند که حد و حساب ندارد.

گل محمدی درباره ارزیابی النصر عربستان، حریف بعدی پرسپولیس در مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا نیز گفت:

بازی بعدی ما مقابل النصر است. این تیم یکی از قدرت های خوب عربستان است و بازیکنان خیلی خوبی دارد. آنها از لحاظ تیمی، واقعا تیم خوبی هستند. همه بازی ها واقعا سخت است و در باشگاه های آسیا بازی راحت و متوسط اصلا وجود ندارد. ان شاءالله که بتوانیم عملکرد خوبی مثل بازی های قبل داشته باشیم. امیدواریم که بتوانیم با یک عملکرد خوب، با تمرکز خوب، با ریکاوری خوب بتوانیم به فینال باشگاه های آسیا راه پیدا کنیم.

 

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها