کد خبر : 51316

هافبک عراقی تیم فوتبال پرسپولیس گفت که تاکنون پیشنهاد رسمی از هیچ باشگاهی دریافت نکرده است.

به گزارش خبرآنلاین، بشار رسن در گفت‌وگو با روزنامه «استاد الدوحه» قطر با تأکید بر این موضوع اظهار داشت: اکنون بازیکن پرسپولیس هستم، با این باشگاه قرارداد دارم و هدف ما رسیدن به بازی فینال است. پیشنهادهای جدید نمی‌تواند تنها شفاهی باشد و تاکنون هیچ پیشنهاد رسمی به دست من نرسیده است. مسابقات را گام به گام دنبال می‌کنیم اما هدف ما از ابتدا رسیدن به فینال بود؛ حتی قبل از آنکه به دوحه بیاییم.

وی درخصوص بازی با پاختاکور و برتری یک بر صفر سرخپوشان در این مسابقه گفت: بازی خوبی انجام دادیم؛ خصوصاً با توجه به اینکه در دیدار مقابل السد همه تلاش‌مان را کردیم. حریف ازبک آسان نبود. البته از 10 نفره شدن آنها به خوبی استفاده کردیم و این تیم را شکست دادیم.

هافبک عراقی پرسپولیس درباره دیدار بعدی مقابل النصر عربستان تصریح کرد: بدون تردید بازی سختی در پیش داریم، اما برای رسیدن به فینال تلاش می‌کنیم. تا اینجا نمایش خوبی داشتیم، در دفاع قدرتمند ظاهر شدیم و در شش بازی تنها یک گل از روی نقطه پنالتی دریافت کردیم. می‌خواهیم با نظم و عملکرد تاکتیکی مناسب، این کار را به پایان برسانیم و با آمادگی کامل همه نفرات، بهترین نمایش را داشته باشیم.

ارسال نظر

دیگر رسانه ها