کد خبر : 51216

مدیربرنامه‌های هافبک تیم فوتبال استقلال از تمایل سه باشگاه در سوپرلیگ ترکیه برای جذب این بازیکن ۲۶ ساله خبر داد.

به گزارش تسنیم، نشریه فاناتیک ترکیه به نقل از سینا رنجبران مدیربرنامه‌های علی کریمی هافبک تیم فوتبال استقلال نوشت که این بازیکن 26 ساله از سه تیم معروف سوپرلیگ ترکیه پیشنهاد دارد که در میان آنها یک تیم تمایل بیشتری به خرید او نشان داده است.

طبق گزارش فاناتیک، کریمی و مدیربرنامه‌های او پیش از این با نمایندگان دو باشگاه گالاتاسرای و باشاک‌شهیر ملاقات داشته‌اند و آنها در حال حاضر در شهر استانبول به سر می‌برند تا مذاکرات خود را با مدیران تیم ترابزون اسپور ادامه دهند.  

ترابزون از مدت‌ها پیش خرید کریمی را در دستور کار قرار داده بود اما ظاهراً در این اواخر دو تیم گالاتاسرای و باشاک‌شهیر نیز به جذب او تمایل نشان داده‌اند.

سینا رنجبران در این باره به فاناتیک گفت: می‌توانم تأیید کنم که سه باشگاه گالاتاسرای، باشاک‌شهیر و ترابزون اسپور به جذب علی کریمی تمایل دارند. به جز این‌ها، سه تیم از قطر هم خواهان جذب او هستند اما ترجیح خودش بازی در ترکیه است.

طبق گزارش فاناتیک علی کریمی با مدیران باشگاه ترابزون اسپور به توافق رسیده و در صورت رخ ندادن اتفاقی غیرمنتظره او به این تیم ملحق می‌شود. در صورتی که این اتفاق رخ دهد علی کریمی هم‌تیمی مجید حسینی خواهد شد.

ارسال نظر

دیگر رسانه ها