کد خبر : 51210

بازیکن شماره ۸۸ پرسپولیس درخصوص اخراجش به خبرورزشی گفت: نه حرف بدی زدم و نه فحش دادم. داور کره‌ای گفت آرنج زدی و کارت قرمز را به من نشان داد.

به گزارش خبرورزشی، یکی از بحث‌برانگیزترین صحنه‌های دیدار دو تیم السد قطر و پرسپولیس ایران، اخراج سیامک نعمتی در اواخر بازی بود. از آنجا که دوربین‌های تلویزیونی چیز خاصی نشان نداد خیلی‌ها تصور کردند مدافع راست این روز‌های پرسپولیس اهانت کرده یا فحش داده است. مربیان پرسپولیس هم چنین تصوری داشتند و در پایان بازی در رختکن این سؤال را از سیامک نعمتی پرسیدند.

بازیکن شماره ۸۸ پرسپولیس هم به مربیان تیم گفت: «نه حرف بدی زدم و نه فحش دادم. داور کره‌ای گفت آرنج زدی و کارت قرمز را به من نشان داد و...» البته باشگاه پرسپولیس بلافاصله پس از پایان این مسابقه و صعود به نیمه‌نهایی لیگ قهرمانان آسیا، اعتراض کتبی خود برای پاک کردن کارت قرمز سیامک نعمتی را به AFC ارسال کرد.

پیش از این و در فاصله دو ساعت مانده به بازی پرسپولیس و الدحیل، کارت قرمز مهدی بن‌عطیه مدافع سرشناس تیم قطری با وضعیتی مشابه بخشیده شده بود. حال باید منتظر ماند و دید آیا کارت قرمز سختگیرانه داور کره‌ای به سیامک نعمتی هم پاک شده و او می‌تواند برابر پاختاکور ازبکستان به میدان برود یا اینکه چنین هدایایی مخصوص برخی کشور‌های حاشیه خلیج فارس است؟!

 

ارسال نظر

دیگر رسانه ها