کد خبر : 51161

مدیرعامل باشگاه استقلال در تازه ترین اظهارات خود به افشاگری علیه بازیکنان خودی پرداخت و گفت: چرا باید بازیکن استقلال تا نیمه شب بیدار باشد و با خود قلیان به سفر ببرد؟

احمد سعادتمند در بخشی از صحبت های مفصل خود که انعکاس گسترده ای در رسانه ها داشت گفت: متاسف هستم که بگویم برای تامین پرداخت های اخیر یک هفته دیرتر به قطر رفتم.

من در سه - چهار روزی که در قطر بودم موارد خوبی را ندیدم. از یک باشگاه حرفه ای بعید است که بازیکنش تا چهار صبح بیدار باشد. البته همه را نمی گویم بلکه تعداد محدودی از بازیکنان را می گویم. برای باشگاه بزرگی مثل استقلال خیلی بد است که ساعت ۱۳ هنوز بازیکنش صبحانه نخورده باشد. برای استقلال خیلی بد است که بازیکنش تا ساعت ۳ صبح در فضای مجازی باشد. برای باشگاه استقلالی که نگاه ۳۰ میلیون هوادار به آن است بد است که بازیکن من با خودش قلیان ببرد. شک نکنید که من با بازیکن خاطی برخورد خواهم کرد. ما باشگاه فرهنگی و مردمی هستیم. 

کارگری که ماهی ۲ میلیون تومان حقوق می گیرد نگاهش به ساق پای این بازیکنان است بعد شما تا صبح بیدار هستید؟ انتظار دارید که از نظر فنی باشگاه جلو برود؟ هرگز این اتفاق نخواهد افتاد. تا زمانی که بنده هستم اجازه نخواهم داد این اتفاق بیفتد. کاری ندارم به قانونی که وضع شده است. شاید به این قانون عدم جذب بازیکن خارجی خیلی اعتقاد نداشته باشم اما باید شرایط را در نظر گرفت. اگر شده از بازیکنان امید استفاده کنیم از بازیکنی استفاده خواهیم کرد که قدر اشک های آن کارگر را بداند. مگر می شود یک بازیکن تا لنگ ظهر بخوابد؟ من ندیدم چنین چیزی را و واقعا متاسف هستم. مگر می شود به خاطر این قانونی بازیکنی که قراردادش ۲ میلیاد تومان بوده بیاید و مدعی ۱۰ میلیارد تومان شود. 

 

 

ارسال نظر

دیگر رسانه ها