کد خبر : 51142

تکلیف علی کریمی و استقلال چه خواهد شد؟

به گزارش پارس فوتبال ، علی کریمی بدون شک کلیدی‌ترین بازیکن استقلال در لیگ قهرمانان آسیا بود. بازیکنی که نبودش در نیمه اول دیدار با الشرطه کاملا به چشم آمد و استقلال به لطف عملکرد چشم‌نواز این بازیکن توانست الاهلی عربستان را ببرد و به مرحله حذفی برسد.

علی کریمی جلوی پاختاکور هم توانست از روی یک ضربه ایستگاهی دروازه حریف را باز کند منتهی او به تنهایی نتوانست جلوی حذف استقلال را بگیرد.

حالا که دیگر استقلال جایی در لیگ قهرمانان ندارد، این سوال مطرح شده که تکلیف کریمی چیست. بازیکنی که دیشب به خبرنگار شبکه الکاس قطر گفته قراردادش با استقلال تمام شده و باید دید در آینده چه اتفاقاتی پیش می‌آید.

کریمی که پیش از این اصرار زیادی به جدایی از استقلال و لژیونر شدن داشت، در صورت ماندن در استقلال قطعا هواداران این تیم را خوشحال خواهد کرد منتهی اولا هنوز مشخص نیست که او دوست دارد بماند یا کماکان به دنبال بازی در خارج از کشور است و دوما اگر این بازیکن قصد ماندن داشته باشد، باید دید پیشنهاد مالی او به چه صورت خواهد بود و آیا او و باشگاه بر سر مسائل مالی با یکدیگر به توافق خواهند رسید؟

در بازگشت استقلال به ایران، مهمترین ماموریت سعادتمند راضی کردن علی کریمی به تمدید قرارداد است و باید دید این داستان طولانی چه پایانی خواهد داشت.

 

ارسال نظر

دیگر رسانه ها