کد خبر : 51102

استقلال که با برد قاطع مقابل الاهلی عربستان به مرحله یک‌هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا رسیده بود در مصاف با پاختاکور ازبکستان نشانی از تیم مقتدر بازی قبل نداشت و با قبول شکست 2-یک از مسابقات لیگ قهرمانان آسیا حذف شد.

به گزارش خراسان ورزشی، گذشته از نقدهای فنی و داوری که از بازی استقلال-پاختاکور می‌شود دیگر بازی تمام شده و نماینده ایران از راهیابی به مرحله یک‌چهارم مسابقات لیگ قهرمانان آسیا باز مانده است.

تیمی که پیش از سفر به قطر هم با مشکلات حاشیه‌ای زیادی مواجه بود و با پنجره بسته و بدون سرمربی راهی دوحه شد مشخص بود که یک جا کم می‌آورد. بازیکنان خسته از فصل طولانی و وعده‌هایی که عملی نشده ‌انگیزه و روحیه لازم برای ماندن و جنگیدن را نداشتند و نامجومطلق هم با فداکاری قبول مسئولیت کرد و هدایت استقلال را در لیگ قهرمانان بر عهده گرفت. حالا که فصل برای آبی‌ها تمام شده دوباره شایعات و گمانه‌زنی‌ها آغاز شده است.

صحبت از تغییرات همزمان مدیریتی و فنی است. این‌که احمد سعادتمند، مدیرعامل استقلال رفتنی است و به احتمال زیاد پس از رفتن او فرهاد مجیدی دوباره به استقلال برمی‌گردد و هدایت آبی‌ها را بر عهده می‌گیرد!

البته این فقط یکی از شایعات درباره این باشگاه است. برخی هم از ادامه مذاکرات با الکساندر نوری، مربی ایرانی-آلمانی با وساطت پدر ایرانی‌اش برای حل معضل قرارداد ریالی یا دلاری خبر می‌دهند و علاوه بر این برخی هم از مذاکرات نافرجام استقلال با امیر قلعه‌نویی رونمایی می‌کنند. در این میان زمزمه‌هایی هم شنیده می‌شود مبنی بر این‌که مجید نامجومطلق از سرمربی موقت خارج و به عنوان سرمربی فصل آینده استقلال معرفی می‌شود. فعلا استقلال در حال فرصت‌سوزی است و این در حالی است که رقبا پرونده نقل‌وانتقالات‌شان را می‌بندند و آماده آغاز تمرینات پیش‌فصل هستند. 

 

ارسال نظر

دیگر رسانه ها