کد خبر : 50961

مدافع چپ مصدوم سرخ‌ها در بازگشت به ترکیب نمایش قابل اعتنایی برای دستیابی تیمش به نتیجه از خود به جا گذاشت.

به گزارش ورزش سه، سعید آقایی که به دلیل مصدومیت در جدال مقابل الدحیل قطر غایب بود، علیرغم شایعاتی که درباره احتمال غیبت او در دیدار برابر الشارجه شکل گرفته بود، با تلاش کادرپزشکی سرخپوشان شرایط بازی را به دست آورد.

این در حالی بود که او از شرایط کاملا ایده آل و آرمانی برای همراهی تیمش برخوردار نبود و نمایش تهاجمی الشارجه پیش از دیدار با پرسپولیس و در تقابل با التعاون و الدحیل با همکاری زوج آلمانی - برزیلی در سمت راست این تیم، نگرانی را بیشتر می‌کرد.

یحیی گل محمدی اما با ریسکی بزرگ این ماموریت را برعهده آقایی گذاشت و این بازیکن نیز در طول دقایقی که در زمین حضور داشت ضمن موفقیت در فاز دفاعی و مهار حملات حریف، در فضای تهاجمی نیز شرایط خوبی را در همکاری با احسان پهلوان و وحید امیری دنبال کرد که ماحصل آن در نهایت کلین شیتی دیگر در جمع سرخپوشان بود. آقایی که بعد از دستیابی به روحیه و اعتمادبنفس لازم در جمع سرخپوشان، رفته رفته خود را به عنوان بازیکنی قابل اعتماد در این پست مطرح می‌کند، قطعا جدالی سخت‌تر برابر السد قطر پیش رو خواهد داشت. جایی که عملکرد او می‌تواند کاملا زیر ذره‌بین قرار گرفته و درباره او و آینده‌اش در پرسپولیس به نتیجه بهتری رسید.

 

 

ارسال نظر

دیگر رسانه ها