کد خبر : 50832

محمود خوردبین می‌گوید: پرسپولیس در دقایق بیشتری از مسابقه، سوار بازی بود و الدحیل بسیاری اوقات روی ضد حملات متمرکز بود. در نهایت روی یک پنالتی شانسی نتیجه را به سود خود اختصاص می‌دهند.

به گزارش ورزش سه، محمود خوردبین سرپرست سابق تیم پرسپولیس اعتقاد دارد سرخ‌پوشان برتر از الدحیل بودند و حق‌شان باخت نبود.

خوردبین درباره این بازی گفت: «از نظر من پرسپولیس نباید این بازی را می‌باخت. حقش نبود. بالاخره روال بازی مشخص است. پرسپولیس در دقایق بیشتری از مسابقه، سوار بازی بود و الدحیل بسیاری اوقات روی ضد حملات متمرکز بود. در نهایت روی یک پنالتی شانسی که خیلی از کارشناسان هم گفتند تصمیم داور روی آن سختگیرانه بود، نتیجه را به سود خود اختصاص می‌دهند.»

خوردبین در ادامه درباره داوری بازی پرسپولیس و الدحیل هم اظهار داشت: «داوری این مسابقه ضعیف بود. کنفدراسیون فوتبال آسیا نباید یک چنین داوری‌هایی را برای این سطح از مسابقات بگذارد که نمی‌توانند در یک مسابقه هم رویه واحدی داشته باشند، البته این هم خودش مساله‌ای است که قطر میزبان مسابقات است و انتظار چنین اتفاقات عجیبی را باید داشته باشیم. البته جدای از این نتیجه نباید از بازی در خور توجه تیم غافل شد. بالاخره ما سال‌ها در فوتبال بودیم. هماهنگ شدن بازیکنان یک روالی دارد. به همین دلیل من واقعا انتظار نداشتم پرسپولیس با این کیفیت بازی کند.»

 

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها