کد خبر : 50803

مدیر تیم فوتبال پرسپولیس درباره عملکرد سرخ‌ها در لیگ قهرمانان آسیا توضیحاتی را بیان کرد.

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، افشین پیروانی مدیر تیم فوتبال پرسپولیس درباره اتفاقات بازی مقابل الدحیل اظهار کرد: بازی با الدحیل قطر با سوت داور سریلانکایی آغاز نشد بلکه از ۲ ساعت قبل از مسابقه و با بخشیده شدن مهدی بن عطیه شروع شد.

مدیر تیم پرسپولیس با بیان این جملات ادامه داد: متأسفانه روزی که مصاحبه کرده و گفتیم یک نفر از فدراسیون فوتبال همراه نمایندگان ما به قطر سفر نکرده به برخی از دوستان برخورد، اما امروز می‌بینید چگونه سر نمایندگان ایران را به راحتی بریده و ما را قربانی می‌کنند.

افشین پیروانی افزود: سه روز کامل کادر فنی پرسپولیس بر اساس غیبت مهدی بن عطیه تاکتیک‌های خود را مرور کرد، اما در فاصله ۲ ساعت مانده به شروع بازی با الدحیل به ما خبر دادند مهدی بن عطیه می‌تواند بازی کند. آن لحظه اعتراض کردیم و بعد از بازی هم نامه کتبی زدیم، اما واقعیت امر زورمان به کنفدراسیون فوتبال آسیا نمی‌رسد.

مدیر تیم پرسپولیس اظهار داشت: ما ۲ بازی همزمان باید انجام بدهیم. یکی با حریفان و یکی هم با دست‌اندرکاران برگزاری مسابقات که با تصمیمات عجیبی همچون ماجرای بخشیده شدن مدافع محروم الدحیل، پرسپولیس و همه هوادارانش را سورپرایز می‌کنند.

او گفت: من قصد ندارم باخت را توجیه کنم، چون شکست هم بخشی از ورزش و فوتبال است، اما به جرأت می‌گویم ما فوتبالی نباختیم. الدحیل قطر با هدیه AFC و بخشیده شدن مدافع محروم خود برنده این بازی شد. اتفاقات قبل و حین بازی با قضاوت داور سریلانکایی گویای خیلی چیز‌ها است.

افشین پیروانی باز هم به بخشیده شدن کارت قرمز مهدی بن عطیه اشاره و خاطرنشان کرد: من سال‌ها در سطح اول فوتبال ایران بازی و همواره مسابقات سایر کشور‌های دنیا را تعقیب کرده ام. هرگز به خاطر ندارم در هیچ دوره‌ای از مسابقات یا تورنمنت‌های مختلف کارت قرمز یک بازیکن این‌گونه بخشیده شده باشد. این تصمیم عجیب خوش خدمتی به قطری‌های میزبان بود.

مدیر تیم پرسپولیس درپایان گفت: به کادرفنی و بازیکنان با غیرت پرسپولیس خسته نباشید می‌گویم که با جان و دل و همه وجود بازی می‌کنند. انشاالله در بازی بعدی برابر الشارجه امارات با دعای خیر هواداران پرسپولیس و تعصب و غیرت ایرانی برتمام رقیبان داخل و بیرون زمین غلبه کنیم.

ارسال نظر

دیگر رسانه ها