کد خبر : 50530

احسان پهلوان بازیکن جدید پرسپولیس به خبرورزشی گفت: خیلی‌ها فکر می‌کردند التعاون ضعیف است و به راحتی این تیم را شکست می‌دهیم ولی دیدیم آن‌ها تیم قدرتمندی بودند.

به گزارش خبرورزشی، پرسپولیس در شروع مجدد لیگ قهرمانان آسیا به یک برد دلچسب مقابل التعاون عربستان رسید. احسان پهلوان خرید جدید سرخپوشان هم در این دیدار اولین بازی اش را برای تیم جدیدش انجام داد. با احسان در خصوص اولین تجربه اش با پیراهن پرسپولیس بازی مقابل التعاون حرف زدیم که در ادامه می‌خوانید.

اولین بازی برای پرسپولیس چطور بود؟

خدا را شکر می‌کنم عضوی از این تیم بزرگ هستم و خیلی خوشحالم اولین بازی‌ام با پیراهن پرسپولیس با برد همراه شد و توانستیم از یک بازی دشوار سه امتیاز حیاتی کسب کنیم که خیلی برای ما با ارزش بود. واقعاً بازی برای پرسپولیس به این بزرگی و عظمت با بقیه تیم‌ها متفاوت است و لذت دیگری دارد.

در شروع بازی به نظر کمی استرس داشتی، درست است؟

بله خب این موضوع طبیعی است و اگر بگویم استرس نداشتم دروغ است. ولی هرچه از بازی گذشت بیشتر مسلط شدم و از استرسم کم شد.

از عملکرد خودت در اولین بازی برای تیم جدید راضی بودی؟

در مورد عملکردم کادر فنی و هواداران پرسپولیس باید نظر بدهند. من و سایر بچه‌های جدید تازه به تیم اضافه شدیم و تمرین زیادی با سایر بازیکنان نداشتیم و بازی با التعاون اولین تجربه ما در پرسپولیس در قالب یک دیدار رسمی بود. کمی ناهماهنگی وجود داشت ولی قول می‌دهم هر چه بگذرد بهتر می‌شوم و عملکردم بهتر از این خواهد شد.

اتفاقاً بعد از بازی نظرات هواداران را در مورد بازیکنان جدید می‌خواندم اکثر پیام‌ها در مورد تو مثبت بود و به نظر هواداران هم از عملکردت در اولین بازی راضی بودند.

خب این موضوع باعث افتخار و خوشحالی من است. خدا را شکر می‌کنم هواداران پرسپولیس از عملکردم راضی بودند. این موضوع انگیزه‌ام را چند برابر می‌کند تا بتوانم بهتر از این شوم و دل هواداران پرسپولیس را شاد کنم.

پهلوان: اگر بگویم استرس نداشتم، دروغ است

التعاون را چطور دیدی؟ فردا شب هم باید دوباره با این تیم بازی کنید!

همه بازی‌ها در آسیا دشوار است و اصلاً دیدار آسان نداریم. خیلی‌ها فکر می‌کردند التعاون ضعیف است و به راحتی این تیم را شکست می‌دهیم ولی دیدیم آن‌ها تیم قدرتمندی بودند و شکست دادن التعاون کار آسانی نبود. در مجموع مهم سه امتیاز بود که برای بهبود شرایط جدولی باید به آن می‌رسیدیم که خدا را شکر این اتفاق افتاد. دیدار فردا هم قطعاً سخت خواهد بود، چون آن‌ها برای جبران باخت می‌آیند ولی ما فقط به بردن فکر می‌کنیم و هرطور شده باید التعاون را دوباره شکست دهیم، چون به امتیازات کامل این بازی نیاز مبرمی داریم.

پرسپولیس می‌تواند از گروهش صعود کند؟

قطعاً این توانایی در تیم ما وجود دارد و هدفی جز این نداریم. مطمئن باشید با تمام وجود از جان و دل مایه می‌گذاریم تا با گرفتن امتیازات لازم از سه بازی باقی‌مانده راهی مرحله بعد شویم.

اعتراض به میزبانی قطری‌ها زیاد است. چه مشکلی آنجا وجود دارد؟

خب اوضاع میزبانی قطر خیلی جالب نیست و بزرگترین مشکل ما کیفیت پایین غذاهاست ولی چاره‌ای نیست و باید فعلاً با این شرایط ساخت. امیدوارم در ادامه این مشکلات برطرف شود و اوضاع بهبود یابد.

 

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها