کد خبر : 50390

مربی پیشین گلر‌های پرسپولیس به خبرورزشی گفت: برای تیمی مثل پرسپولیس ۲ دروازه‌بان خوب نیاز است و در این پست باید همیشه خیال مربی از نیمکت راحت باشد و رقابتی که ایجاد می‌شود هم به پیشرفت هر ۲ دروازه‌بان کمک می‌کند.

به گزارش خبرورزشی، ایگور پانادیچ مربی گلر‌های پرسپولیس در زمان سرمربیگری برانکو اقدام به جذب رادوشویچ کرد و حالا هم از او دفاع می‌کند. ایگور معتقد است تنها رادو می‌تواند در آسیا برای پرسپولیس به میدان برود. گفت‌وگوی ما و مربی کروات تیم ملی عمان درخصوص تغییرات خط دروازه پرسپولیس را بخوانید.

وضعیت پرسپولیس پیش از بازی امروز برابر التعاون را چطور می‌بینید؟

پرسپولیس تیم خوبی است و بازیکنان تجربه لازم برای این رقابت‌ها را دارند. برای آن‌ها آرزو موفقیت می‌کنم.

و رقابت رادو و حامد لک برای قرار گرفتن درون دروازه؟

برای تیمی مثل پرسپولیس ۲ دروازه‌بان خوب نیاز است و در این پست باید همیشه خیال مربی از نیمکت راحت باشد و رقابتی که ایجاد می‌شود هم به پیشرفت هر ۲ دروازه‌بان کمک می‌کند.

حامد لک گزینه خوبی برای جانشینی بیرانوند است؟

به باقی دروازه‌بان‌ها کاری ندارم، اما تنها گلری که لیاقت و توانایی حضور در پرسپولیس را داشت، کسی نبود جز پیام نیازمند. او از همه نظر خوب است و خود ما هم علاقه به جذب پیام را داشتیم. تنها دروازه‌بان ایرانی به غیر از بیرانوند فقط نیازمند است که به درد پرسپولیس می‌خورد و در مورد باقی دروازه‌بان‌ها نظری ندارم.

بعد از دربی از رادو انتقاد کردند، نظر شما در مورد عملکرد شاگرد سابق‌تان چیست؟

انتقادات از رادو عادلانه نیست. او کیفیت خود را نشان داد و کلین‌شیت‌های متوالی و واکنش‌های خوبی از او دیدیم. حتی کالدرون هم به رادو اعتماد داشت و به او بازی می‌داد. در دربی یکی از بهترین‌های زمین بود و چند موقعیت حساس را از استقلال گرفت، اما در مورد ضربات پنالتی باید بگویم شانسی است و همه چیز به شانس بستگی دارد و نباید گلر را با عملکردش در ضربات پنالتی قضاوت کرد.

پرسپولیس بدون بیرانوند در آسیا موفق خواهد شد؟

رادو در سطح خوبی قراردارد و می‌تواند به تیم کمک کند. دروازه‌بانی پست حساسی است و اگر قرار باشد کسی به پرسپولیس کمک کند فقط رادو است.

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها