کد خبر : 50338

باشگاه تراکتور تبریز در صفحه رسمی خود در اینستاگرام استوری را منتشر کرده است و در آن زمان تعیین کرده که به نظر می‌رسد بی‌ارتباط به فعالیت این تیم در بازار نقل و انتقالات نباشد.

به گزارش "ورزش سه" پس از انتقادات هواداران از عملکرد باشگاه در فصل نقل و انتقالات، مدیران این تیم وعده دادند تا در هفته جاری سرنوشت سرمربی تیم را مشخص کنند و سپس بازیکنان مدنظر خود را جذب کنند؛ این باشگاه روز گذشته (دوشنبه) در صفحه رسمی خود زمان‌سنجی را به کار انداخته است که در ساعت 12:45 ظهر امروز سه شنبه این زمان‌سنج به پایان می‌رسد و باید دید مقصود مدیران تراکتور از این بمب ساعتی چه خواهد بود.

خبرگزاری فارس در خبری ویژه این موضوع را به انتخاب سرمربی تیم مرتبط دانسته است؛ در این خبر آمده: پس از منتفی شدن حضور علی دایی و جواد نکونام در تبریز، مدیران تراکتور مذاکراتی را با سایر گزینه ها انجام داده اند و طبق پیگیری‌ها، قرار است آنها امروز برای انتخاب سرمربی فصل آینده این تیم به جمع بندی نهایی برسند و سرمربی تراکتور مشخص شود.

علیرضا منصوریان، علی کریمی، فرهاد مجیدی، مهدی تارتار و حتی الکساندر نوری مربیانی هستند که نام آنها در روزهای اخیر برای نشستن روی نیمکت قهرمان جام حذفی مطرح شده و در نهایت باید دید کدام یک از این نفرات در نهایت به عنوان سرمربی جدید تراکتور معرفی خواهد شد.

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها