کد خبر : 50324

بشار رسن که به تازگی قرارداد خود را با پرسپولیس تمدید کرد، پیش از ادامه قراردادش، تمام مطالبات پیشین خود را از سرخ‌پوشان تهران دریافت کرده بود.

به گزارش پارس فوتبال  ، باشگاه پرسپولیس هفته گذشته مبلغی بیش از ۲۰۰ هزار دلار تهیه کرد تا به برانکو ایوانکویچ، سرمربی پیشین خود پرداخت کند و پرداختی به این مربی را به بیش از ۵۰ درصد برساند اما با تصویب هیئت مدیره این پول برای تسویه حساب با بشار رسن و تمدید قرارداد با او استفاده شد. سرخپوشان با توجه به پرداخت نکردن طلب این سرمربی کروات، طی چند روز آینده پنجره نقل و انتقالاتی‌شان بسته خواهد شد. سرخ‌پوشان با توجه به اینکه می‌دانستند تا موعد مقرر نمی‌توانند طلب برانکو را پرداخت کنند، ترجیح دادند تا منابع مالی خود را صرف تمدید قرارداد بشار رسن رسن، ستاره این تیم و همچنین جذب هفت بازیکن کنند.

این در حالی است که همزمان مدیران باشگاه پرسپولیس با برانکو در ارتباط هستند و از او خواسته‌اند تا دو هفته دیگر برای دریافت مطالبات خود به این باشگاه فرصت دهد. به نظر می‌رسد همزمان با اقدامات باشگاه، عد‌ه‌ای در تلاش هستند تا با تحریک وکیل برانکو، او را از مصالحه با باشگاه پرسپولیس منصرف کنند.

در این شرایط با توجه به اینکه پرسپولیس قرارداد بشار رسن را تمدید کرده و عمده خریدهای خود را هم انجام داده، حتی اگر پنجره نقل‌وانتقالاتی هم بسته شود، باز پرسپولیس ضربه بزرگی نخواهد خورد. به نظر می‌رسد برانکو با بسته شدن پنجره پرسپولیس سودی نخواهد کرد و شاید مصالحه با این باشگاه، برای هر دو طرف بازی برد – برد باشد.

 

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها