کد خبر : 50301

وکیل برانکو ایوانکوویچ ضمن رد هرگونه توافق وی با پرسپولیس برای تمدید مهلت پرداخت مطالبات این مربی ادعای عجیبی را مطرح کرد.

به گزارش فارس، علی رغبتی شب گذشته در لایو اینستاگرامی باشگاه پرسپولیس گفت که برانکو ایوانکوویچ برای مهلت دادن به این باشگاه پالس مثبت داده است تا مطالبات وی حدود دو سه هفته دیگر پرداخت شود.

با این وجود دارو بوشیچ، وکیل برانکو درباره اینکه آیا این ادعای عضو هیات مدیره باشگاه پرسپولیس صحت دارد یا خیر، اظهار داشت: نه. برانکو این کار را نکرده و نخواهد کرد. پرسپولیسی‌ها یک نفر را برای برگزاری جلسه و مذاکره به عمان فرستادند، اما در آن جلسه برانکو گفت برای تمدید مهلت پرداخت دیر است، زیرا درخواست‌مان را برای انجام اقدامات انضباطی به دلیل عدم پرداخت به فیفا ارسال کردیم.

وی افزود: پس از آن دیدار آن شخص به باشگاه گزارش داد که برانکو موافقت کرده که این موضوع دروغ است. سپس باشگاه پرسپولیس به فیفا اعلام کرده که برانکو برای مهلت جدید موافقت کرده است، اما من نامه‌ای به فیفا ارسال می‌کنم که این اقدام یکی دیگر از بازی‌های شرورانه و دستکاری پرسپولیس است.

گفتنی است مهلت باشگاه پرسپولیس برای پرداخت مطالبات مربی کروات ۲۲ شهریور به اتمام رسید و روز جمعه وکیل برانکو، موضوع پرداخت نشدن حدود ۷۸۴ هزار یورو دستمزد وی را به فیفا گزارش کرد.

 

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها