کد خبر : 50256

دیده شدن فرشاد احمدزاده در هتل محل مذاکرات نقل و انتقالات استقلال می توانست به یک انتقال فوق جنجالی تبدیل شود.

به گزارش ورزش سه، فرشاد احمدزاده هافبک سابق تیم فوتبال پرسپولیس که از بازیکنان مورد علاقه برانکو ایوانکوویچ به شمار می‌رفت، در صفحات مجازی تا پای مذاکره با مدیران باشگاه استقلال هم پیش رفت ولی آنطور که خودش توضیح می‌دهد این موضوع یک سوء تفاهم بوده و هیچ مذاکره‌ای برای حضور در استقلال نداشته است. 

هافبک سابق پرسپولیس می‌گوید آرشیو کردن عکس‌هایش این سوء تفاهم را ایجاد کرده که او قصد پیوستن به استقلال را دارد، ولی تاکید دارد هیچ مذاکره‌ای با مدیران استقلال نداشته است.

او در توضیح این مطلب گفت: پرسپولیس و استقلال تیم‌هایی هستند که طرفداران زیادی دارند. من خودم پرسپولیسی هستم و در این تیم بوده‌ام. به هر حال احترام خاصی برای هواداران استقلال قائلم و همیشه به آنها احترام می گذارم. در مورد این مسئله تا حالا سکوت کرده‌ام و چیزی نگفته‌ام ولی اگر شما عکس‌ها را ببینید، متوجه می‌شوید که اصلا عکسی که از من گرفته شده، اطراف هتل آزادی نیست. بالاخره همه خبرگزاری‌ها آنجا بودند و می‌توانستند، زمانی که برای مذاکره می روم، عکس بگیرند. شاید مدیربرنامه هایم برای خیلی از کارهایی که می کند، آنجا رفته و شاید به نفع من هم کاری کرده ولی هیچ گاه با تمام احترامی که برای استقلال قائل هستم، بحثی در مورد حضور من در این تیم نبوده است.

مذاکره فرشاد احمدزاده با استقلال

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها