کد خبر : 50247

ماجرای پرداخت پول به برانکو به یکی از مشکلات این‌روز‌های پرسپولیس تبدیل شده است.

به گزارش خبرآنلاین، در شرایطی که عنوان شده ممکن است پرسپولیس به دلیل عدم واریز پول برانکو از پنجره نقل و انتقالات محروم شود خبری رسید که نشان می‌دهد احتمال دارد پول سرمربی کروات در آخرین روز از مهلت پرداخت شود، اما مدیران باشگاه فعلا برای اعلام این خبر دست نگه داشته اند!

ماجرا از این قرار است باشگاه واریزی چشمگیری برای جذب بازیکنان جدید و تمدید بازیکنان قدیمی اش نداشته است و ترجیح داده تا خبر پرداخت به برانکو مخفی بماند.

فردا آخرین مهلت پرداخت بدهی برانکو است و شاید مدیران باشگاه می‌خواهند در نقش قهرمان ظاهر شوند و با مانور دادن روی این قصه که در سخت‌ترین شرایط پول برانکو را فراهم کرده اند در دل هواداران جا باز کنند. این خبری است که از اطراف پرسپولیس به گوش می‌رسد. در هر صورت باید تا فردا منتظر ماند، اگر پرسپولیس از پنجره نقل و انتقالاتی محروم شد (پس از تصمیم گیری فیفا، اعلام به فدراسیون) فرضیه پرداخت پول منتفی است، اما اگر فردا گذشت و خبر‌هایی درباره محرومیت پرسپولیس شنیده نشد باید گفت که پول برانکو را پرداخت کرده اند. این در حالی است که به بازیکنان پرسپولیس هم قول داده اند تا آخر شهریور مبلغ دیگری را به حساب شان واریز خواهند کرد.

 

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها