کد خبر : 50179

مهدی رسول پناه ، سرپرست باشگاه پرسپولیس گفت: چون برانکو یک پرسپولیسی هستند و خواستیم پرسپولیسی بودن خود را دوباره برای هواداران ثابت کند که هنوز اطلاع رسمی به ما نداده‌اند، اما فکر می‌کن اگر خدا بخواهد این درخواست ما را قبول می‌کنند، اگر هم قبول نکنند، تا دو سه هفته آینده پول برانکو را پرداخت می‌کنیم.

به گزارش پارس فوتبال ، مهدی رسول پناه در مورد پرداخت مطالبات برانکو ایوانکوویچ و نیز درخواست مهلت یک ماهه از برانکو برای پرداخت مطالباتش تصریح کرد:

این موضوع نگرانی ما هم ست. من ماه پیش اعلام کردم در چند روز آینده به امید خدا بخش دیگر مطالبات برانکو پرداخت خوهد شد، لذا با مشکلی که مواجه شده بودیم و اتفاقاتی که در باشگاه قبل از دربی به وجود آمد، و همچنین بحث نقل و انتقالات و مطالبات بازیکنان خارجی ما دغدغه مهمی بود.

سرپرست باشگاه پرسپولیس که با برنامه ورزش و مردم گفت‌وگو می‌کرد، افزود:

ما در هیئت مدیره این را اولویت بندی کردیم که یا باید پول برانکو را پرداخت کنیم یا تمرکز را روی تقویت تیم بگذاریم. بنابر این تصمیم گرفته شد با توجه به اهمیت موضوع مجبور شدیم تمرکز را روی تقویت تیم بگذاریم. باید حدوداً ۹۰۰ هزار دلار بابت مطالباتی که وجود داشت پرداخت می‌کردیم که معادل ۷۸۰ هزار یورو است. همان‌طور که می‌دانید ما پرونده سه دستیار برانکو ایگور، زلاتکو و مارکو را بستیم و ۳۰ درصد از مطالبات برانکو را پرداختیم. هواداران ما عاشق برانکو هستند و دغدغه ما هم این بود که پول برانکو را پرداخت کنیم و تمام وقت‌مان را گذاشتیم تا این پول را پرداخت شود قصد داشتیم بخش بعدی از مطالبات را همین ماه پرداخت کنیم اما با توجه به اولویت‌های باشگاه و بحث نقل‌وانتقالات و اینکه باید مطالبات داخلی را هم پرداخت می‌کردیم تا مجوز حرفه ای بگیریم، اولویت‌مان را روی باشگاه گذاشتیم.

رسول‌پناه در پاسخ به این سؤال که چرا درخواست زمان بیشتر برای پرداخت پول برانکو را زودتر نخواستید و دو ماه مهلت نگرفتید که بدقول نشوید، گفت:

ما قبلاً این مهلت را خواسته بودیم و نامه رسمی هم دادیم، اما متأسفانه این درخواست ما رد شد. ما دنبال منابع جدید هم بودیم که آماده شده، اما در دسترس‌مان قرار نگرفته و احتمالاً تا یکی، دو هفته دیگر به دست‌مان می‌رسد و این بدهی را قطعا تسویه می‌کنیم. ما نامه‌ای هم دو روز پیش به برانکو زدیم و خواهش کردیم ۲۰ روز به ما فرصت بدهند، چون ایشان یک پرسپولیسی هستند و خواستیم پرسپولیسی بودن خود را دوباره برای هواداران ثابت کند که هنوز اطلاع رسمی به ما نداده‌اند، اما فکر می‌کن اگر خدا بخواهد این درخواست ما را قبول می‌کنند، اگر هم قبول نکنند، تا دو سه هفته آینده پول برانکو را پرداخت می‌کنیم.

وی درباره اینکه پنجره نقل‌وانتقالاتی باشگاه در صورت عدم پرداخت مطالبات برانکو بسته خواهد شد، اظهار داشت:

ما نقل‌وانتقالات‌مان را انجام دادیم و هیچ مشکلی برای باشگاه پیش نخواهد آمد و اگر پنجره بسته شود از نیم فصل بعدی است. منتظر هستیم این منابعی که آمده به دستمان برسد و احتمال دارد حتی یک هفته ای این بدهی را پرداخت کنیم.

سرپرست باشگاه پرسپولیس سپس درباره اولویت‌های مالی باشگاه که باعث شده پرداخت پول برانکو به تأخیر بیافتد، تأکید کرد:

هواداران سوال می کردند چرا قرارداد بشار را تمدید نمی کنید. او بازیکن ارزشمندی است و اعتقاد داشت باید مطالبات فصل قبل من را تسویه کنید و من یک بار ۱۰۰ هزار دلار به او دادم و یک بار برای تمدید ۱۵۴ هزار دلار دادم که اگر این پول را پرداخت نمی‌کردیم و نمی‌توانستیم قرارداد بشار رسن را تمدید کنیم، چه اتفاقی می‌افتاد؟ قبل از دربی هم بود و هزینه‌های بلیت سفر و یکسری هزینه‌های دیگر هم داشتیم که مجبور بودیم این پول‌ها را پرداخت کنیم. تیم برای ما مهم بود و اگر این کار را نمی‌کردیم نمی‌شد. ما نقل‌وانتقالات را انجام دادیم و منابع برانکو هم آماده شده است و قول می‌دهم به هواداران تا یکی دو هفته آینده تسویه حساب را انجام دهیم.

 

ارسال نظر

دیگر رسانه ها