کد خبر : 50133

کاپیتان پرسپولیس با انتشار یک استوری، بر شایعات اختلافاتش با شجاع خلیل زاده پایان داد.

به گزارش ورزش سه، طی روزهای گذشته، شجاع خلیل زاده مدافع تیم پرسپولیس با انجام چند مصاحبه، به شدت از عملکرد مدیران پرسپولیس انتقاد و اعلام کرد: «سه روز با قرارداد در طبقات باشگاه می‌چرخم و کسی جواب نمی‌دهد. کجای دنیا بازیکن منت باشگاه را برای تمدید می‌کشد؟ منتی باشد باید منت هوادار را بکشم که روی سرم جا دارند و به همین خاطر سه بار رفتم باشگاه. اما نباید منت مدیری را بکشم و جوابی هم نشنوم!»

خلیل زاده با ادعای اینکه کمترین مبلغ قرارداد را بین بازیکنان پرسپولیس دارد، گفت: «من سه سال است کمترین قرارداد را بدون هیچ منتی می‌گیرم چون عاشق پرسپولیس هستم و این ثابت شده است. هر فوتبالیستی پول می‌گیرد نوش جانش اما من کمتر از همه پول گرفتم. من پیشنهاد دارم و اگر من را نمی‌خواهید خب بگویید!»

پس از این صحبت ها بود که سیدجلال حسینی با انتشاری یک استوری معنادار، شعری را درباب دورویی منتشر کرد. متن استوری کاپیتان پرسپولیس شعر زیر بود:

«کجا باشد دو رویان را میان عاشقان جایی

که با صد رو طمع دارد، ز روز عشق فردایی»

خیلی ها شجاع خلیل زاده را مخاطب استوری کاپیتان پرسپولیس می دانستند و اعلام کردند این دو یک سری اختلافات قدیمی با یکدیگر دارند.  پس از اینکه شجاع نیز یک پست معنادار در اینستاگرامش منتشر کرد، به شایعات اختلاف دو بازیکن باتجربه سرخپوشان دامن زد.

اما بعد از این اتفاقات، سیدجلال حسینی یکی از پست های قدیمی صفحه شخصیش را استوری کرد. درواقع این پست قدیمی به پست تبریک تولد شجاع خلیل زاده مربوط می شود که عکسی از جلال حسینی در کنار شجاع را نشان می دهد. شجاع نیز در صفحه شخصیش این استوری را بازنشر کرد تا به نوعی این دو نشان دهند هیچ اختلافی با یکدیگر ندارند.

01526339

ارسال نظر

بیشتر
دیگر رسانه ها